Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek megfelelő otthoni...

Szerintetek megfelelő otthoni testépítéshez?

Figyelt kérdés

Ez mellizom/hátizomra:

http://www.youtube.com/watch?v=gk6A0rNxPNc

Ez bicepsz/tricepsz:

http://www.youtube.com/watch?v=x9jj1B5QPpM&feature=relmfu

Ez meg vállra:

http://www.youtube.com/watch?v=k1QoYRrzIKU&feature=relmfu

Lábra guggolásokat csinálok amíg szénné nem égnek a virgácsaim,3-szoros ismétlésben.

Hasra van egy nagyon durva programom a telefonomról a neve Adrian James 6 packs workout. Minden egyes gyakorlat után olyan mintha egy lángoló vasrúddal vertek volna a hasamba.

Egyébként 4szer csinálom hetente, azon gondolkozok hogy futni is le kéne járni, mi a véleményetek? :D



2012. aug. 6. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Megfelelne, ha heti 3-szor menne teljes test 1-2 hónapig, majd váltanál osztottra és így egy izomcsoportra már több gyakorlat menne. Viszont ilyenkor már egy héten egyszer edzünk egy izomcsoportot, mert heti 4-szer ugyanezt végezni semmi értelme és regenerálódni sem tudnál. A súlyokat is növelni kellene, mert kis súlyzóval, sok ismétlésszámmal megint nem lesz izomnövekedés. És a legfontosabb pedig a tömegnövelő étrend.:)

Edzéstervek: [link]

2012. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a futásról mi a véleményed? Fölösleges lenne vagy pozitívan hatna? :P Arra gondoltam hogy ha futnék akkor a lábizmosítás legjobb formáját csinálnám.
2012. aug. 6. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Tömegnöveléskor nem jó a sok futás, egy-kétszer belefér a héten, de ha ektomorf vagy (nehezen hízó alkat), akkor muszáj mérsékelni. Lábedzésnek pedig nem elég, kell mellé guggolni, kitörést végezni, és vádlira is kell gyakorlatokat végezni.
2012. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Montez, a kérdező látványosan figyelmen kívül hagyta az étrendre vonatkozó felhívást. :) Veszett ügy. :)
2012. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt nem szokták komolyan venni.:)
2012. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amiatt ne aggódjatok, a múltkor az a "elég a protein turmix"-os kérdező én voltam, azóta felmentem a Montez által megadott oldalra és meg van az étrendem :) Napi 5-ször eszek és elég a fehérje bevitel. Ezzel kapcsolatosan lenne még egy kérdésem. Mi lenne ha több protein turmixot innék? Az a helyzet hogy nagyon finnyás vagyok, és épp hogy csak összeállítottam rendesen az étrendemet...
2012. aug. 10. 08:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a fehérjemennyiség, akkor kiegészítheted több turmixal is, de ne legyen több fehérjebevitel tápkiegből, mint szilárd kajából.
2012. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!