Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet ebből a "kakiból" várat...

Bomboklaat kérdése:

Lehet ebből a "kakiból" várat építeni? (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak kiteszem magam a kritikáknak… :)

Régóta olvasgatom már a kérdéseket és tudom, hogy az ilyenek miatt rendszeresen kiosztjátok az embereket, de azért megpróbálom.

24 évesen szeretnék elkezdeni valami emberi formát varázsolni magamnak. Eddig még soha nem edzettem, jelenlegi formám az “élet” hozta össze. 177 magas vagyok és 72 kg. Először persze teljes testes edzést fogok csinálni 1 hónapig aztán átváltok osztottra. Az étrendem rendben lesz. De tényleg, nem csak rámondom. :D

2-3 óránként csirkemell, rizs, zöldség, reggel zab meg tojás, edzés után egy jó kis protein mix gyors szénhidráttal, estére proteines túró. Persze mennyiségre minden kiszámolva, de nem akarok a részletekkel untatni senkit. Összesen nagyjából 200g fehérje és 370g szénhidrát jut egy napra. Ha szerintetek nem jó, akkor persze egészítsetek/javítsatok ki. Ja, és persze multivitamin (erre a hónapra béres vitalin pezsgőtabletta, pénzhiány miatt), omega 3, lemnagolaj is megy.


A kérdésem, hogy szerintetek ebből a formából mit lehetne kihozni 1-2 év alatt?


[link]


(A pózoláson nem ér röhögni…nagyon)


Fogok az első időkben gyorsabban fejlődni attól még, hogy nem a nulláról kezdem építeni a fizikumot? Így “ránézésre” mennyire szar a testalkatom? Szerintem a vállam nem elég széles a csípőmhöz képest, olyan endo-mezo formának gondolom magam, ami sajna nem olyan jó. A karom 35cm, mellbőség 101, comb 54cm.

Tudom, hogy NEM lehet megmondani ezt így előre, (milliárd dolog függvénye) de szerintetek el tudok érni 2-3 év alatt egy esztétikusabb formát? Valami ilyesmi lenne a cél:

[link]


Tényleg, valamelyik testrészem esetleg látványosabban elmaradottabb, mint a többi, van amire kicsit nagyobb hangsúlyt kell fektetnem?

Köszönöm szépen előre is, remélem azért nem savaztok szét, jól jönne egy kis extra motiváció. :)



2012. szept. 5. 04:47
1 2
 11/14 JayC ***** válasza:

Minden elismerésem, hogy így utána nézni a dolgoknak mielőtt belevágnál, ez nagyon tiszteletre méltó, de ami ennél fontosabb, hogy nem vesztegetsz el hónapokat feleslegesen a tudás hiánya miatt!


Ha elkezded a súlyzós edzést egy kellemes testkompozíció változást fogsz tapasztalni, főleg ha még az étrended is a helyén van.


Én csupán annyit javasolnék neked, hogy a ch-val óvatosan bánj, szerintem kicsit kezdhetnél alacsonyabban, és ha nem elég lehet növelni, illetve a zsírbevitelt emelni.


sok sikert, aztán kérünk after fotót!

2012. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 JayC ***** válasza:
most olvastam vissza, látom, hogy becsúszott néhány értelmetlen mondat, meg helytelen ragozás, de remélem így is érthető! :D
2012. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lettél leugatva Ursula, csak nem tetszett az izmosak emberek lenéző megítélése. A kérdés az volt, hogy a kérdező, hogy lehet izmosabb, nem az, hogy neked mi vagy ki tetszik! A képen pedig nem egy nagyon kigyúrt ember van.
2012. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
amit elsőre belinkeltél nem rossz szerintem azért van hozzá adottságod
2013. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!