Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kox kombó. Lehet -e Stanzol...

Kox kombó. Lehet -e Stanzol 5mg -t kombózni kék di -anabollal?

Figyelt kérdés
És ha lehet, akkor hátráltatja e a stanzol a danabolt, vagy esetleg többet fog hozni a 2 együtt? Csak értelmes válaszokat várok és nem fikázást...

#edzés #gyúrás #Danabol #Winstrol #Stanzol #di anabol #di -anabol #di-anabol
2012. okt. 6. 11:59
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
danabol??ez komoly kérdés vagy csak szórakozol?öcskösöm legalább szurist nyomjál!!!!!!!!!
2012. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Majd ha elfogy, jön a susta 250, de most még amíg ez van be kell érnem ezzel. Nos a kérdésre ha tudsz válaszolni, akkor nagyon megköszönöm! A dana hozott 3 hét alatt 8kg plusszt, kíváncsi vagyok milesz ha stanzollal bekombózom!
2012. okt. 6. 12:29
 3/59 anonim ***** válasza:

És milesz ha leálsz:))

lemegy rólad az összes víz.

2012. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
És mi lesz ha már a farkad sem fog úgy állni. :DDD nem hiszem hogy megéri
2012. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:

le esik a nemi hormon szinted ha abba hagyod

2-3 hónap múlva lemegy ami fel is jót talán a zsÍr megmarad

több ideig

2012. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 JayC ***** válasza:
nem érdemes ilyen szemes szeméttel próbálkozni, csak károd lesz belőle... ha kox, akkor már legyen értelme is, és valami minőségivel próbálkozz, ami nem csak vizet nyom fel. amúgy sose szedj valamit orálisan, ha szúrni is lehet.
2012. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy?nem baszakodásból kérdezem segítek kajak
2012. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
Két szemes cuccot kombózni örültség, a májadra egyenesen halálos ítélet. Ráadásul pont a vizesitő, zsírt hozó olcsó sz@r danabollal? Na nee! :)
2012. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

68 kg vagyok, 8kg-t hozott a danabol. Amúgy meg nem megy el, mivel meg van rá a megoldás és köszönöm szépen pár fikázónak hogy nincs akkora értelmi szinten, hogy el tudja olvasni a kérdést! Ha csak arcoskodni tud, akkor tartsa meg a véleményét és üljön bele. Egyébként itt egy friss kép:

[link]

nem látom a vízet pedig szálkásabb vagyok, csak a tükör elég para

2012. okt. 7. 10:55
 10/59 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez koxal elég nokedli eredmény. Kb kétszer ekkora vagyok naturálban. De jó koxolást kisgyerek.:)
2012. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!