Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég régóta edzek hasra de...

Elég régóta edzek hasra de csak 4 nagyobb kockát látok és máshol már nem is fog előjönni, mért van ez?

Figyelt kérdés
Másnak mért 6van nekem meg csak 4?

2012. okt. 18. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert van rajta egy kis zsír. Megfelelő étrend is kell.
2012. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van olyan profi testépítő akinek full szárazon is csak ennyi van, de szerintem azért elég ritka, hogy alul ne lenne kocka.


Valószínűleg van még ott egy kis zsír.

2012. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Diéta kéne, meg kis kardio.
2012. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Simon0211 ***** válasza:

Biztos vagyok benne hogy ott van az az áhított (5. és) 6. kocka is csak egyenlőre a zsírpárnák eltakarják. Minden embernek eljönnek a bűvös kockák a hasán ha megfelelő a testzsírszázaléka az ember testének. A sok hasizom gyakorlattal csupán azt éred el hogy növeled, erősíted a kockáid, izmaid méretét, esetleg formásítod őket, de hogy elérd a elérd az áhított 6os kockahast előbb le kell égetned a zsírt róla, aztán érdemes komolyabban nekiállni a kockák formálásának. Itt egy cikk, ami részletesebb leírást ad neked a megfelelő testzsíranyáról és annak kiszámításáról. Remélem sikerült többet mondanom a többieknél azon túl hogy zsírt kell égetnek.

[link]

2012. okt. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó, ja, ez most olyan verseny szerinted, hogy ki ír többet és ki linkel többet? Nagyon ügyes és okos vagy, mi pedig tuti hülyék. Már vagy 8000 kérdést megválaszoltam és ebből a kockahasból vagy 500-at. Szerinted mindenhová oldalakat kellene írnom? Hát megáll az eszem!

Na de ha neked ez kell, akkor én is tudok cikkeket linkelni:

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de kicst félreértetek meg rosszul fogalmaztam.Van rendes diétám és le is vagyok jelenleg szálkásitva,szóval nincs rajtam zsír és ilyen a hasam mint ezek pl. [link] [link]
2012. okt. 19. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen, akkor nem tudsz vele mit tenni, mindenkinek máshogy tapadnak az izmai, neked genetikailag így dobta ki a gép. De sokan örülnének ilyen hasnak, hidd el.:)
2012. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,erre voltam kiváncsi
2012. okt. 19. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!