Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Ha eddig összesen...

Testépítők! Ha eddig összesen 3 szteroid kúrám volt - és az utolsó is már 1 éve -, akkor már biztos, hogy visszaállt a normális tesztoszterontermelésem?

Figyelt kérdés

Anno használtam "kokszot". Mellé normálisan megtervezett edzéstervet, testsúlykilogrammonként 4, azaz négy gramm fehérjét naponta, illetve ment a "csirke-rizs" is (vagy hasonló fehérje-szénhidrát kombók). Kúra után mindig megvolt a megfelelő levezetés... Itt elbizonytalanodtam, mert hcg mondjuk nem volt pluszban, "csak" 10 mg-os Zitazonium, naponta kétszer 4 héten át.


Azóta visszaállt már vajon a normális, vagy ahhoz közeli tesztoszteron-termelésem? Érdemes lenne-e tesztoszteron-fokozót használnom egy ideig, vagy már felesleges/késő ?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 19. 16:14
 1/3 Sznofru ***** válasza:

Miből gondolod, hogy belelátunk a testedbe?


Menjél el a háziorvosodhoz, ahol kérhetsz egy rutint, és kérj mellé tesztoszteronszint mérést. Pár napon belül megtudod, hogy mennyi is az annyi.

2012. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezt amatőr módon csak úgy tudod lemérni,hogy reggel,ébredés után áll e a péló,vagy nem.

ha nem áll heti legalább 5x,akkor alacsony a tesztó szinted.

enyhe,vagy komolyabb depresszió is elsősorban az alacsony tesztó szintnek köszönhető férfiaknál.

de ha elmész háziorvoshoz,kérsz beutalót laborra-vér,vizelet-akkor elmondod,hogy érdekelne a tesztó szint is,és akkor azt is beixeli mérésre.

ha akadékoskodik,akkor közlöd,hogy kifizeted ezt a plusz mérési eredményt,de neked ez akkor is kell.

aztán ha megvan,akkor elmondja a doki is hogyan értelmezd,de egyszerűbb ha neten rákeresel a tűréshatárokra és akkor látni fogod,hogyan állsz.

2012. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég egy gondolat és már áll. Reggelente is elég merev szokott lenni. Depressziós vagyok néha egyébként, igen. No, elmegyek én szerintem majd a dokihoz. Köszi a választ!
2012. okt. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!