Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzés tervem. Szerintete...

Ez az edzés tervem. Szerintetek jó? Már 1 éve edzettem de abba hagytam és most kezdtem újra. Szerintetek ez jó edzésterv ha nem min változtatnátok?

Figyelt kérdés

Hétfőn és csütörtökön:fekvenyomás 3X10 44kg-al tárogató 3X10 22kg-al súlyt felhúzni 3X10 27kg fekvenyomás 5X5 51kg tárogató 5X5 26 kg súly felhúzás 5X5 36 kg-al

KEdd és péntek francia rúddal 3X10 21kg egykezessúlyzó 3X10 10kg (persze mindeggyik kézzel 3X10) tricepsz 3X10 6kg francia rúd 5X5 24kg egykezes 5X5 13kg tricepsz 5X5 7kg

Szerdán futás



2012. dec. 10. 20:06
 1/5 Takumi ***** válasza:
Nincs váll láb hát és has edzésed. Tehàt rossz.
2012. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ez teljesen katasztrófa.:)
2012. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy izomra nem kell ezer sorozatot végezni...3 gyakorlat, mindegyikből 3 sorozat, ennek elégnek kell lennie, ha nem akkor az edzés intenzitásán illetve a gyakorlatok végrehajtásán kellene változtatni ha az nem megfelelő.


Amúgy meg tipikis b*zi edzés amit te csinálsz,legyen nagy karunk meg mellünk, de az le van szarva hogy nincs vállunk, hátunk,lábunk...

Tessék azokat is megedzeni.

2012. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a váll edzés van benne lábat azért nem csinálok mert mellette focizok és amikor olyan edzést csináltam ami mindenre volt olyan lassú lettem mint az iszap meg a láb a foci miatt meg van egyedül a hát ami nincs ebbe igazatok van :P
2012. dec. 13. 22:10
 5/5 Takumi ***** válasza:
Melyik megy vállra? Az meg hogy focizol nem lábedzés. De te tudod.
2012. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!