Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha leszálkásít az ember,...

Ha leszálkásít az ember, akkor mivel kisebb súlyokkal dolgozik veszít az erejéből, vagy fenntartja azt az állapotot?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 22:20
 1/9 JayC ***** válasza:
veszít az erejéből, sajnos nem is olyan keveset. (kemikáliák használata nélkül:))
2013. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ennek nem örülök mert most tervezek leszálkásítani, viszont szerettem volna elkerülni a jelentőseb erő veszteséget. nem szedek semmi szteroidot csak fehérjét de az semmi extra. :(
2013. jan. 18. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem dolgozunk kisebb súllyal, illetve nem törekszünk rá. Maradnak a nagy súlyok, csak az étrend más és több aerob megy. De egy kis erővesztés az szokott lenni.:)
2013. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"akkor mivel kisebb súlyokkal dolgozik"


Legyetek oly' szívesek, írjátok le miért dolgoztok kisebb súlyokkal?

2013. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem. sajnos az étrendet nem igazán tudom jelentősen változtatni maximum kicsit egészségesebbé meg változatosabbá, több gyümölcsel meg zöldséggel. csak el fogok kezdeni rendszeresen sokat futni, spinningelni. milyen gyakorlatokat ajánlotok még?
2013. jan. 18. 22:32
 6/9 A kérdező kommentje:
még neten olvastam, hogy hatékonyabb lehet a szálkásítás ha kisebb súlyokkal többet intenzívebben csináljuk. lehet, hogy nem igaz, nem vagyok szakértő, azért kérdeztem.
2013. jan. 18. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyümölcs pont nem kell szálkásító diétában.

Sok hús-zöldség, reggel protein+zab, este sovány túró.

Én a sok intenzív futástól izmot vesztek, ez tapasztalat.

2013. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol olvastad, de hülyeség.

[link]

2013. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dirtboy ***** válasza:

/Legyetek oly' szívesek, írjátok le miért dolgoztok kisebb súlyokkal?/


azért mert kalória deficit van

nem szándékosan dolgozik ember kisebb súllyal hanem egyszerűen azzal az étrenddel nem bír úgy teljesíteni mint tömegnövelő étrenddel.

2013. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!