Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálék kiegészítőt...

Milyen táplálék kiegészítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy elkezdek edzeni, mert eléggé vézna vagyok, de nem tudom, hogy milyen táplálék kiegészítőt vegyek így első nekifutásra.

19/F



2013. jan. 21. 19:52
 1/3 Takumi ***** válasza:
Első a normális tömegnövelő étrend + vitaminok. Utána fehérje/tömegnövelő.
2013. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első nekifutásra legyen étrended:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


Kellene még multivitamin és edzés utánra tejsavóprotein + gyors szénhidrát (pl dextróz).



Több jó fehérjekészítmény van: Whey c6, Stillmass 6:3:1,Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, VPX Syngex, Nutrend whey core 100, stb..

2013. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megfelelő szilárd étkezésed mellett:


- multivita,

- szénhidrát mentes, whey alapú protein,

- szénhidrát,

- creatin,

- esszenciális zsírsavak,

2013. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!