Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin + fehérje együtt?

Kreatin + fehérje együtt?

Figyelt kérdés
19 éves, 175 cm és 69 kg vagyok, edzés mellé szeretnék kreatint szedni. a fehérje jó párosítás mellé? szeretnék felszedni még egy kis izmot, de szálkás szeretnék maradni (járok box edzésre + húzódzkodni fogok). milyen termékeket ajánlotok, esetleg kifogás e kombináció ellen? hozzáértők írjanak ha lehet.

2013. febr. 12. 23:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
talán töltés vagy hogy hívják
2013. febr. 13. 20:17
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem találok rá utalást, hogy ezzel is tölteni kellene, szerintem jó lesz azonos napi mennyiségekkel.

boltban nem tudod megvenni, illetve a muscleteamnek Tatabányán van boltja. Rendelni tudsz.

2013. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a segítséged
2013. febr. 13. 20:23
 14/17 A kérdező kommentje:
egybéként tatabányáról rendelni nem lehet, csak szlovákiából ugye?
2013. febr. 13. 21:01
 15/17 anonim ***** válasza:
De lehet. Facebook-Horváth Balázst bejelölöd és kéred tőle a muscleteam-es cuccokat. Két nap múlva meg viszi a futár.
2013. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Csípem, hogy ha valaki bármit is meg merészel kérdezni gyúrás témában, máris jönnek a gyúró zsenik akik azonnal le is hurrogják a kérdezőt.
2019. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 dreamscythe válasza:
Szerintem épp ellenkezőleg, nagyon tárgyilagos és segítő volt, nem engedte, hogy minden szart összeszedjen és tönkreb@ssza magát. Te vagy az, kedves utolsó kommentelő, aki lehurrogta a másikat.
2019. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!