Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért jobb a viz mint a tej?

Miért jobb a viz mint a tej?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok tömegnövelőt szedek. Láttam sokan azt irták hogy inkább vizzel kéne innom , de nem igazán jött be majdnem kihánytam. Szoval az lenne a kérdésem , hogy mért jobb a viz mint a tej? Általábban a tömegnövelők leirásában azt irják hogy tök mind1. De ha nincs más választás akkor majd megszokom a vizet

2013. febr. 17. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs benne tejcukor és tejzsír. Tejjel lelassítod a felszívódást, és pont edzés után gyors visszatöltés kell.
2013. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
100%

erőltesd a vizet ne az íz számítson,meg szokod aztán jó lesz az vízzel.

a gyártó persze hogy azt írja rá hogy mindegy hiszen neki tényleg mindegy hogy te mivel iszod.

2013. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vízben jobban oldódik, ennyi a nagy titok.. :D

De a víz egészségesebb mint a tej ugyanis a tejről olyan tudományos megállapítás kezd megfogalmazódni ugyanis a kecske-tehén stb tejet nem az embernek találták ki, ezért állítólag, én nem hiszek benne növeli az esélyét ,hogy cukros legyél meg stb. de ez csak okosság :DD

2013. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,ahogy előttem leírták az úgy van!

Ja és még annyi,hogy ha kérdésed van és Montez vagy dirtboy válaszol azt fogadd el,mert értenek hozzá !!! :)

2013. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!