Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elérhető izomnövekedés,...

Elérhető izomnövekedés, hogyha tulajdonképpen nem tömegnövelek de nem is szálkásítok?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy a fehérjebevitel megvan, a szénhidrát meg egy középút.

2013. febr. 22. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha valamennyire mégis kalória pluszban leszel.

Az első pár hónapban kezdőként lehetséges egyébként még kis kalóriadeficitben is.

2013. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát inkább több kalória mint kevesebb?:)
2013. febr. 22. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Tömegnöveléshez? Persze. Úgy lődd be a kaját, hogy heti kb 0,5kg jöjjön, mert fölötte sok lesz a zsír.
2013. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak akik szerint igen. Amit te szeretnél elérni az egy rekompozicio. Sokkal tobb idö lesz igy mint ha külön külön csinàlnàd. Ha azèrt megy igy mert nem birsz annyi rizst enni, akkor ne rizst egyèl hanem amit szeretsz. A kaloriaplusz mèrtèke a leglenyegesebb ami befolyasolja mennyi zsir jön ràd. Ha megvan a magas fehèrje, az esszenciàlis zsirsavak, a vitaminok ès a rostok, onnantol te ehetsz bigmacet is fagyival amig a megadott keretet teljesited ès azon belül maradsz( félreértés ne essék nem gondolom hogy a bigmac fehèrjeforras nem is szàmolnám bele)
2013. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretném így, mert rendkívül könnyen lerakódik rajtam a zsír és nagyon meg is látszik. Nemrég sikerült leadnom a súlyfelesleget, és most nem szeretném visszaszedni, csak izmosodni . Nyárra ki akarok nézni valahogy, és csak ettől félek hogy most hiába tömegelnék nyárra nem tudom legyúrni.
2013. febr. 22. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pontosan belövöd a kaját, kis kalória plusszal, akkor nem jön csak minimális zsír, amit könnyű nyárra leadni.
2013. febr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy azt tudom mèg javasolni hogy tömegelj egy 4-6 hetet majd szàlkàsits 1-2t
2013. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!