Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta alatt kreatint lehet...

Diéta alatt kreatint lehet szedni? Vagy akkor nem kell?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen diétáról avan szó, szigorú tesépítő verseny felkészülésbe nem fér bele, de hobbi szinten sztem mehet
2013. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
A kreatin egyetlen hatása a testsúlyra, hogy megköt egy kevés vizet. De mi a diétával a célod?
2013. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Idáig tömeget növeltem és most diétázok.

Az a célom hogy a felesleg,zsír lemenjen és az izom megmaradjon. És azért kérdeztem a kreatint hogy jó volna -e szedni fehérje mellé hogy ne sok izmot feszítsek.

2013. febr. 27. 19:34
 4/6 poiu ***** válasza:
Akkor jó a kreatin. Növeli a teljesítményt, tehát több zsírt tudsz égetni.
2013. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

nem kell szálkásításhoz kreatin,nem azzal kell izmot védeni hanem sok proteinnel,aminosavval.

a kreatin helyett inkább vegyél BCAA-t sokkal tobre mész vele mint a kreával.

2013. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kreatin semmiképp.Az megköti a vizet.Pont hogy koffein kellene egy kevés hogy megpörgesse az anyagcserédet.Sok fehérje, hogy ne veszíts jelentős izomtömeget, kevés zsít (telítetlen) és minimális szénhidrát.
2013. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!