Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzéshez is kell...

Fegyencedzéshez is kell táplálék kiegészítőt szedni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 23:09
 1/10 aikiboxer ***** válasza:
Kelleni nem kell. De ugyanúgy tanácsos legalább multivitamint szedni és rendes étrendet követni, mint a gyúrásnál.
2013. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
soha nem "kell" táplálékkiegészítõt szedni. Mindig az edzéshez megfelelõ étrendet kell enni, hogy te mibõl fedezed a tápanyagokat, az a te dolgod és pénztárcád...
2013. febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell.Testépítéshez sem kell.Ahogy az utolsó írja,ha úgy látod,hogy valamilyen tápanyagot nem tudsz a megfelelő arányban bevinni,akkor érdemes.Ezért étrend kiegészítő a nevük.
2013. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pl az én súlyommal, az én tömegelõ kajámban napi 1.5 kg csirkét vagy 1.6 tökehalat be kéne vágnom, a rangeteg rízsröl nem is beszélve, szerintem 3 nap után már nem lenne gusztusom az egészhez, tehát nekem "kell" .
2013. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
a fegyenc edzés az izmokat erősíti nem pedig növeli legalàbbis én uhytudom.
2013. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha izmot erősítesz akkor az nem nő? ez nekem új... amúgy ha "erősítesz" akkor is több tápanyag kell mint ha nem tennéd...
2013. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De hogyha mégsem foglalkoznék a kajával és a fehérjével ,de viszont heti 3-4 szer edzenék többet érne mintha csak a tv előtt ülnék és chips-et és sört zabálnák? :)
2013. márc. 1. 00:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó,hogy többet ér!
2013. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A minőségre és az intenzitásra törekedj edzés közben, mindíg végezd el az előre kitűzött célt.
2013. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
nem azt mondtam hogy nem nő de ha növeszteni akarja az izmait akkor kondizni kell mivel ez erősiti...
2013. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!