Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vitabolic összetevőit nézve...

Vitabolic összetevőit nézve nem merül fel a kérdés, hogy vitamintúladagolás történhet?

Figyelt kérdés

[link]


Egy adag tablettában vannak az oldalon leírt mennyiségek.


Többszöröse a vitaminoknak a napi ajánlott bevitelnek, ráadásul az ember ezenkívül is visz be vitamint a szervezetébe.



2013. márc. 13. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Par eve vettem hasonlo kaliberu vitamint bio boltban. Olyan rosszul lettem tole, dobtam ki az egeszet a szemetbe :S Persze lehet nem mind olyan, vagy csak az en szervezetem reagalt ra igy.
2013. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az RDA-t el lehet felejteni, pláne sportolók esetében, nem szentírás. Az "ezenkívül" vitaminok pedig simán kerekíthetők nullára... nem kell parázni, nem véletlenül van az ilyen készítményekben annyi, amennyi. Vitaminból meg aztán nehéz túladagolni.
2013. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

sajnos a zsírban oldodó vitaminok felhalmozódhatnak, és akkor okoznak is kárt a szervezetben.nézz utána.

és a legújabban pakolnak bele olyan dózist h egy lovat is megütne.

2013. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Vitamint nehéz túladagolni.

Hülyeség, amit írtál. Sőt, akkor a vitamintúladagolást is csak elméletben ismerik, mert nem volt ember, aki túladagolja magát?


Ökörség , amit írsz.

2013. márc. 13. 19:51
 5/20 A kérdező kommentje:

Narancsban is kerekithető a vitamin nullára?


Te jó ég...

2013. márc. 13. 19:52
 6/20 A kérdező kommentje:
Káros a cucc ezek szerint.
2013. márc. 13. 19:58
 7/20 anonim ***** válasza:

Nna, még egy fogyatékos... kivételesen marhának látszol, de azért megpróbálom elmagyarázni, hogy ne érje szó a ház elejét, utána leszarom mit puffogsz.


A "nehéz túladagolni"-ból hogy sikerült azt leszűrni, hogy "nem volt még olyan ember"? Amit írtam azt jelenti, hogy te, mint mezei átlagember, marha nehezen tudod összehozni, hogy annyi vitamint egyél, hogy az már káros legyen. Főleg, ha még sportolsz is, mert akkor a megnövekedett stressz miatt többre van szükség, kevesebb lesz a felesleg.


Mértél már narancsot vitamintartalomra? Vagy bármit? vagy egyáltalán tudsz-e bármit is a vitaminokról azon kívül, hogy azt látod a dobozon, hogy sokszázalék rda? A zöldségek és gyümölcsök mai vitamintartalma töredéke még az 50 évvel ezelőttieknek is. A világ sajnos nem úgy működik, hogy gyerekkorodban megtanulsz valami közmondást, és akkor az úgy is marad mindörökké.

[link]


De amúgy igen, marha káros, a sok gyártó mind idióta, csak te vagy az okos, kérlek mentsd meg a világot! Barom...


Te 54%-os először inkább te mutasd meg, hogy hol olvastál utána annak, amit állítasz.

2013. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

azt irta, hogy a zsírban oldodó vitamint könnyű túladagolni.


Wash, nem azért, de ezt már általános iskolában is megtanítják. Vagy nem végezted el azt se?

2013. márc. 13. 20:35
 9/20 A kérdező kommentje:

"utána leszarom, mit puffogsz"


Tipikus az a hozzáállás, mikor attól félsz, hogy én meggyőzlek egy másik véleményről, ami eltérő attól, amibe most menekültél.

Félsz az igazságtól, emiatt nem is akarod meghallani, mivel, ha másik vélemény nyer igazat, többéves hited rendül meg, amit nem tudnál feldolgozni.


Próbálj meg először véleményt meghallgatni és elfogadni, de nem megy, mert kommunikációs készség, intelligencia nincs kifejlődve nálad eléggé.

2013. márc. 13. 20:52
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

Inkább maradjunk annyiban, hogy sok hozzád hasonló idiótával találkoztam már, és már nagyon elegem van belőletek, akik kontárok a témához, de játsszák a nagyokost. Ja, majd pont TE győzöl meg bármiről is? :D És ne "véleményt" mondj, az nem nyer igazat sose, ami igaz, azok a tények, azt meg érdekes módon nem tud egyikőtök sem felmutatni. Egy senki vagy te ahhoz, hogy itt állíts dolgokat velem kapcsolatban, öcsi. Majd ha hiteles kutatásokkal, táblázatokkal, cikkekkel jössz, akkor szóbaállok veled, talán. Üdv az Életben.


Én spec azt tervezem, hogy a vitaminhiányos zöldségek/gyümölcsökről írom a diplomamunkámat, megpróbálva felvilágosítani az embereket, de ha a mérések azt mutatják, hogy mégis van bennük elég, akkor azt fogom leírni. 6 év célzott kémiatanulás, plusz eddigi egy év élelmiszermérnöki szerintem segíteni fog...


(és miért nem tudod ezeket egy hozzászólásba írni? Ennyit kell gondolkodnod, hogy eszedbe jusson valami?)

2013. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!