Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdtem volna a tömegelés...

Most kezdtem volna a tömegelést azonban összezavarodtam egy kicsit. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a blogot olvastam és azt írták, hogy minden tömegelésnek az alapja, hogy előtte szálkásítással kell kezdeni. Nem mondanám, hogy csont és bőr vagyok, de elhizva se vagyok, viszont pl. kockáim se látszanak, tehát biztos van rajtam valamennyi zsír. 184/75 kg vagyok. Most kezdeném az egész étrend dolgot. Mit javasoltok, akkor érdemes előtte egy szálkásítást, mondjuk olyan 70-71 kg. környékére és akkor onnan visszamenni?



2013. márc. 14. 23:59
 1/3 dirtboy ***** válasza:
100%

ne ilyen blogokat olvass amit f asz tudja milyen nyomi csinált,ilyet bárki csinálhat te meg rá hallgatsz.

normális testépítéssel foglakozó oldalakat olvasgass ahol hozzáértő emberek írnak cikkeket.


ilyen adatokkal mint neked van nem kell szálkásítanod előtte,csak akkor kell ha valaki túlsúlyos.

2013. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ! :D Csak most kezdem, aztán összeolvastam már minden hülyeséget, mindenki mást ír, azért kérdeztem :D Akkor szerintem maradok a tömegelésnél, amúgy ilyen esetben mennyit érdemes felszedni mondjuk az én állapotomban 75 kg-ra? 78-79-ig felmerjek menni?
2013. márc. 15. 00:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig mégy, ameddig jólesik. Ez nem feltétlen "merés" kérdése. Ha normálisan csinálod, és nem zabálsz össze mindenfélét, hogy úgy menjenek fel rád a kilót akkor felmehetsz akár 90ig is. A testépítők van hogy 30 kilót is ingáznak...
2013. márc. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!