Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvőtámasz otthon tömegnövelé...

Fekvőtámasz otthon tömegnöveléskor? Kell utána fehérje?

Figyelt kérdés

Tömegnövelésen vagyok, járok is le a konditerembe (étrend is van, meg fehérje).

Ha esetleg valamikor nem tudok menni edzeni a konditerembe, és arra támad kedvem , hogy fekvőtámaszt csinálok otthon, van értelme?

Hatásos tömegnöveléskor? Fekvőtámaszból mennyit kell csinálni (sorozat, ismétlésszám) és milyen típusút (széles tartás, keskeny tartás)?

Kell utána fehérje shaket inni?



2013. márc. 17. 21:10
 1/9 anonim válasza:
58%

Látszik, hogy fogalmad sincs a testépítésről.

Ha elég lenne a fekvő, akkor kéne konditerembe járni?

Milyen kérdés az, hogy kell e utána fehérje? Tudod egyáltalán minek iszunk fehérjét? Na minek iszunk? Mire jó, mi az?

2013. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fekvőtámasztól sz@r se leszel, nemhogy "testépítő" bemelegítésre jó, ja..
2013. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fehèrje mindig kell haver !

Ha pihensz,ha edzel....

2013. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Senki se mondta, hogy elég, irtam is, h járok konditerembe.


csak van, h nem tudok bemenni, ehelyett gondoltam otthon a fekvőzést.

2013. márc. 17. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
azért avval vitatkoznek hogy szar se leszel a fekvőtámasztol. ha ennyire lenezed a fekvőtámasz mértnem csinálsz egykezes fekvőt 1 feltett lábbal és egy kézen, ugy hogy a kezed egy labdan van... egyébként a kérdésre válaszolva, nem hiszem h kell utána fehérje, szélesen mellre megy, szűken tricepszre, de csinálj nehezebb változatot, vagy tolódzkodást.
2013. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért nem csinálok egykezes fekvőtámaszt József, meg gugolást mert normális, Teljes testes, súlyzós edzéssel foglalkozom, nem fegyenccel meg GTG-vel. mindenki védi a saját edzésmódját.. meg támogatja, kiolvastam vagy 4 könyvet ami ezekről + testépítésről szól. És én IS csak azt tudom mondani (Mielőtt azzal jönnél hogy "karod lehet de erőd zéró") egy testépítőnél az erő egy eszköz.. nem pedig a fő cél.
2013. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen mennyiségben csinálod azokat a fekvőket. Meg ha fekvőzöl, akkor variáld, szűk, normál, széles kéztartás, planche fekvő, 1 kezes, láb fent, stb. Esetleg plussz súlyt a hátadra. Így már utána nem árt ha iszol egy adag fehérjét.
2013. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 default. válasza:

jó nagy parasztok vagytok, főleg az első.

ahelyett hogy pofáznál, adhattál volna értelmes választ is, ugyanannyi energia..


amúgy a fekvő jó szinten tartásra, tömeget nagyon lassan tudsz csak növelni vele szerintem.

2013. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6.: Én is kiolvastam a Fegyencedzés 1.-2.-t, a Meztelen harcost is. És én is kondizom, ebben a témában Arnoldtól olvastam el a Testépítés Nagy Enciklopédiáját, és a Sárga kapszulát, valamint rengeteg cikket. Én is védem a saját mozgásformámat, de nem szidok senkit azért, mert fegyencedzést művel. Tudja mire elég, és kész, én nem azt mondtam hogy jobb mint a súlyzó, csak azt hogy ne nézd le, mert a sima fekvőtámaszt mindenki meg tudja csinálni. Amúgy megy fekvőtámasszal is akkora terhelés kell, amivel csak 8-12 ismétlés megy, a széles mellre megy, a szűk tricepszre.
2013. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!