Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Károsak ezek a táplálékkiegész...

Károsak ezek a táplálékkiegészítők?

Figyelt kérdés
tejsavo porra gondoltam edzések után,ja és 15évesnek ha a kor is számít.

2013. ápr. 13. 18:59
 1/6 Linkoln ***** válasza:
100%
Azaz tejsavó fehérje? Ittál már tejet? Nagy abból szedik ki a fehérjét. Ha sokat iszol szétdurran a májad.... :D Amúgy nem, dehogy. A kox az igen, meg a szteroid, de kicsit más a kettő. Az izmoknak 3 féle tüzelőanyaguk van. Szénhidrát alapú, fehérje alapú, és zsír alapú. A fehérje a király a 3 közül. A tejsavó por, magyarán szólva egy ideális tüzelőanyag hogy tudj mozogni, élni, karbantartani az izmokat, esetleg növelni.
2013. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
17%
Azt tudod, hogy olyan 18-19 éves korod előtt nem kéne konditerembe járnod? Visszafogja a csontok növekedését.
2013. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző,azt ugye tudod,hogy annyi eszed van mint egy marék lepkének :)
2013. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A bátyám is ilyenkor kezdte.
2013. ápr. 13. 19:33
 5/6 dag ***** válasza:
Persze nől tőle egy plusz fejed!
2013. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Linkoln ***** válasza:

Az első vagyok.

Hát, valóban terheli az izületeket, illetve a növésben levő csontokat. Nem árt mellé ha egézséges vagy és megvan a kellő mnnyiségű vitamin, ásvány stb. Figyelj a kajálásra, illetve ha tünetek vannak szedj porcerősítőt stb, de semmi komoly, sőt, ilyenkor ér igazán a kondi, ilyenkor még elég nagy változásokat meg lehet alapozni. Izomsejtszám növekedést stb, ami később már nem igazán növelhető. Értelemszerűen éppen ezért is a legtöbb sportoló fiatalon kezdi a karrierjét, pedig sok sport komolyabb pofont ad a vázadnak mint a súlyzós edzés. Pl egy 2-3 óra futás, esetleg úszás, vagy hogy durva példával éljek egy triatlon keményen odavág nekik, még is nagyon fejlődnek. Sőt, 25 év körül már óóóóóóriási hátránnyal indul az ember, alig változttatható.

Tehát az hogy 15 éves vagy nem gond. Kinőtted amúgy már magad? Arra gondolok hogy 15 körül van egy nagy nyúlás, aztán már csak fel kell töltened hússal és nincs gond. Én pl 3 hónap alatt nőttem 5 centit... :D Akkor mondjuk nem is sokat sportoltam.

2013. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!