Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 év 5 hónapja edzek és...

1 év 5 hónapja edzek és mostanság nem nagyon duranok be az baj? Attól még fejlődik az izomzat nem? És egy olyna kérdésem is lenne hogy pl ha vállazásból oldalemelés csinálok 5x6-8 az elég tömegelésnek mert halodtam

Figyelt kérdés

olyat hogy a kaja számit annka a sorozat szám a súly mindenkép tömegelni akarok vállra csak nem tudom hogy kéne



Tudom hogy nem annyira át tekinthető de most igy nézek ki vállra akarok nöni nagyon mert kicsi :S

[link]



2013. ápr. 17. 14:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Kisebb súllyal végezd akkor, amivel megy kb 10 ismétlés. Szerintem, ha nem durransz be, akkor nem végzed szabályosan a gyakorlatokat. Önmagában a bedurranás sem elég, hiszen nagyon kis súllyal is lehet magas sorozatszámmal durranni, de az kevés izomnöveléshez.
2013. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Akkor 5x10 de a sulyal szépen megyek felfelé? szabályoságig?
2013. ápr. 17. 15:02
 3/39 anonim ***** válasza:
Igen, legyen szabályos. Akkora súly már nem jó, amivel oldalemelésből már csak 6-ot tudsz csinálni, mert az csak nagy lendülettel végzett szabálytalan gyakorlat lesz.
2013. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 poiu ***** válasza:
Ülve csináld, akkor szabályosabb a dolog. Igen, nagyobb ismétlésszám kellene, amit úgy is csinálhatsz, csinálsz a szokásos súllyal 4-5-öt, felkapsz egy valamivel kisebbet, és azzal csinálod bedőlésig. Én ha bedühödök magamra, kétszer csökkentem a súlyt, a végén 4 kilóssal izzadok, többek titkos derültségére :-). Másnap tuti az izomláz...
2013. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
hát jó lenne edzeni arra a vállra mert nagyon gyér
2013. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Könnyü leszidni az ember Martínez Ladislao.

Akkor ülve fogom csinálni máskor emg állva 5x10 és a végén egy durasztást mert töemgre akarok mindenképp menni

2013. ápr. 17. 17:34
 7/39 anonim ***** válasza:
csak baromkodtam, jó a váll, f@sza a forma, így tovább, próbálgasd csak az ismétlésszámokat, van akinek a magas ismétlésszám jön be, például 15 körül.
2013. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
15 kilóval csinálom 6 de szabályosan csak azért csinálok 6 mert féltem hogy már inkább szálkásodás lesz tudom hülyeség de még annyira nem vagyok benn ebbe a dologba mert magamba csinálok mindent és igy nehéz sokat olvasgatok és kellene mások tapasztalatja is
2013. ápr. 17. 17:40
 9/39 anonim ***** válasza:
nem gáz a kis súly, sőt oldalemelésnél már a 8 kg is jónak mondható lényeg a szabályosság, hogy érezd az oldalsó deltát, váll kényes izület ezért ha lehet 10 alá ne is menj többet, mert ne vágd tönkre a vállad, nyugodtan kérdezz, válaszolunk rá, ahol tudunk segítünk, de ugye fontos a súlyválasztás, például 10 ismétlésszámnál a 8-nál már elég nehezen kell mennie a gyakorlatnak, mert ha lenyomod a 10-et és érzed, hogy még menne 20 ism. akkor túl kicsi a súly, remélem érted a lényeget, bár szerintem ezt úgyis tudod
2013. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
nem te vagy a hasas csávó, aki szokta kérdezgetni milyen a has? sapka a védjegyed:)
2013. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!