Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 év 5 hónapja edzek és...

1 év 5 hónapja edzek és mostanság nem nagyon duranok be az baj? Attól még fejlődik az izomzat nem? És egy olyna kérdésem is lenne hogy pl ha vállazásból oldalemelés csinálok 5x6-8 az elég tömegelésnek mert halodtam

Figyelt kérdés

olyat hogy a kaja számit annka a sorozat szám a súly mindenkép tömegelni akarok vállra csak nem tudom hogy kéne



Tudom hogy nem annyira át tekinthető de most igy nézek ki vállra akarok nöni nagyon mert kicsi :S

[link]



2013. ápr. 17. 14:29
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Persze ezzel tisztába vagyok mondjuk ezzel a vállazásal szeretszem jó rossz tapasztatott pl a izültem még anno kiszakadta annyira fájt még az elején mi megy amugy oldalso vállra még? mert nagyon neehzen fejlödik álig huzás meg ilyenek inkább állva vagy ülve csináljam az oldal emelést mert ülve nehezebb az biztos
2013. ápr. 17. 17:47
 12/39 anonim ***** válasza:
hát például mellről nyomásnál kap valamennyi terhelés az oldalsó fej, de inkább elsőre megy az, döntött törzsű oldalemelésnél is kap valamennyit az oldalsó nem csak a hátsó, de amúgy ha gyakorlatot kellene mondanom akkor a vállból nyomás egykezesekkel
2013. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

na ezeket meg fogadom és nagyon szépen köszönöm a segitséged

De mondjuk nem muszáj be durasztania vállam ha el fáradt nem ?

2013. ápr. 17. 17:50
 14/39 anonim ***** válasza:
talán még a nyak mögül nyomás, de ezt nem ajánlom, mert igen sz@r pozícióban van az a vállizület, úgymond hátrafeszíted és ez kellemetlen érzés lesz egy bizonyos idő után, szóval én azt nem végezném, de ha mégis mindenáron szeretnéd, akkor én a helyedben nagy súllyal semmiképp, kis súllyal amivel 15 ismétlés megy, de mivel én nem végzem nem tudom, hogy kis súllyal milyen hatása lehet, lehet el sem éred a kívánt hatást, nagy súllyal meg semmiképp nem éri meg, bár van aki szereti ezt, de elővigyázatosságból ezt hagyd ki
2013. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Hát én msotanság sokat csinálom 40-50 kilóval max 60
2013. ápr. 17. 17:52
 16/39 anonim ***** válasza:
hogy is mondjam, bedurrantani nem feltétel, mivel fél kg-val is betudod durrantani például a bicepszedet de az 100%, hogy kevés lesz, hogy meg adja a stimulációt az izomnak, ha szabályosan végzed meg minden, befog az durranni, ha gondolod végén nyomhatsz ilyen bedurrantós sorozatot, de amúgy ha nem érzel egy adott izmot, nem durran be vagy valami, nem érzed, hogy dolgozna, akkor rohadt kicsi súlyt választasz, mondjuk amivel megy 20-30 ismétlés, ez semmire nem jó, egyedül arra, hogy betanuld a helyes kivitelezést, és tudni fogod, mit kell érezned, remélem érted, mert kicsit össze vissza írom itt a dolgokat
2013. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Persze nagyon nagyon is értem most össze raktama dolgokat :) Sokat segítetél!
2013. ápr. 17. 17:57
 18/39 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen, ha van valami nyugodtan tedd fel itt, vagy privátban, sőt Montezt csak ajánlani tudom, ő a mester..mindent tőle tanultam:)
2013. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Tudom ő is szokot segiteni de akor fogok élni vele és ha ugyvan irok :)
2013. ápr. 17. 18:01
 20/39 anonim ***** válasza:
okés, rendben van, még 1 kérdés, csak kíváncsiság, ebben az 1,5 évben mindig alacsony ismétlésszámmal dolgoztál oldalsó válladra?
2013. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!