Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik normálisan (rendszeresen,...

Akik normálisan (rendszeresen, gyakran és tudatosan, de azért nem mértéktelenül) kondiznak havonta mennyibe kerül nekik?

Figyelt kérdés

Bérlet + mindenféle táplálék kiegészítők, szerek.


Hány forint havonta?


Elnézve a bérletek árait illetve a különböző kiegészítőket nagyon durva pénzeket el lehetne költeni.


Pedig nagyon sokan nem kőgazdagok, sőt és mégis kondiznak és fiatalon, már kb. 23 évesen nagyon szép, arányos izmos alakot dolgoznak ki maguknak.



2013. máj. 4. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

valamelyik motivációs videóban mondja az egyik IFBB-s testépítő, hogy ebben a sportban akkor van esélyed bajnoknak lenni, ha van 200 dollárod(40 ezer körül) hetente...csak zöldségekre. SZerintem ez a csúcs.


Ellenben én...vettem itthonra súlyokat meg egy állítható padot. tolódzkodó-húzódzkodó van itthon, meg mindent megoldok szinte plusz súlyzók nélkül...pl guggolni nem tudok, helyette egylábas guggolás súllyal van, illetve az intenzitást növeltem meg a többi gyakorlatban.


Ez egyszeri nagy kiadás volt, kb 100 ezer körül. Tehát bérlet: 0 forint. tápkieg: fehérje havi 5 körül + szénhidrát havi 2 ezer körül + c-vitamin havi 500ft + multivitamin havi ezer forint + a mindennapi étkezés, szintén havi ezer forint.

Kompromisszum:

Hétköznapi szemmel azt mondják, hogy több mint sportos, de nem kigyúrt. Hogy ez mit jelent...kit érdekel? :)


De volt olyan még amikor bele voltam bolondulva ebbe, hogy havi 40-50 volt csak a tápkieg.

2013. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, a kitűzendő cél a lényeg, az ár is úgy fog módosulni. Egyáltalán honnan indulsz, miből kell építkezni, nem biztos a tömegnövelés sem, ha csak simán fogyni akarsz és szálkásodni, nem tudjuk innen, mire van szükséged. Mi nálad a szép arányos izomzat?
2013. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!