Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik normálisan (rendszeresen,...

Akik normálisan (rendszeresen, gyakran és tudatosan, de azért nem mértéktelenül) kondiznak havonta mennyibe kerül nekik?

Figyelt kérdés

Bérlet + mindenféle táplálék kiegészítők, szerek.


Hány forint havonta?


Elnézve a bérletek árait illetve a különböző kiegészítőket nagyon durva pénzeket el lehetne költeni.


Pedig nagyon sokan nem kőgazdagok, sőt és mégis kondiznak és fiatalon, már kb. 23 évesen nagyon szép, arányos izmos alakot dolgoznak ki maguknak.



2013. máj. 4. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kb 40 a kaja és 20 a tápkieg.
2013. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zakathol ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy nagyon kondizol, vagy kevésbé.

Az izmosodáshoz vagy meg vannak a megfelelő körülmények, vagy nincsenek.

2013. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%

Ha csak amator szinten csinalod

Kb a berlet egy kozepes helyen 10000ft

Etkezes ha elhagyod a suenhidratott akkor mar jo.

Jumno tonegnovelo az tokeletes mert minden van benne

Kb 10000 ft.

Ezt igy el lehet kezdeni.

2013. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Zakathol ***** válasza:
100%

#3: Ezaz, adjál még értelmetlenebb válaszokat:

Hagyja el a szénhidrátot (ami az egyik legolcsóbb az étrendben), de azért vegyen egy zsák Jumbo-t ami tele van szénhidráttal cserébe legalább rohadt drága :D

2013. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyja a szénhidrátot?? Tömrgnöveléshez kell 5-6g x testtömegkg ch. Akkor miért kell elhagyni? A jumboban szerinted mi van? Fehérje + ch. Akkor hogy is van? Abból drága lenne fedezni a napi ch adagot és nem is okos ötlet edzés utáni időponton kívül iszogatni, mivel dextróz is van benne.
2013. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Big Boss válasza:
Bérlet az attól függ, bemész megkérded a helyen ahol edzeni akarsz, mert itt nálunk pl van 6.500ft-ért a diák(csak azt tudom) másik teremben 5.500ft és semmi gond velük, van ahol 10.000 másik városban helytől függ. Táp.kiegészítők meg hát sokat költhetsz igaz, fehérjék, szénhidráltok, vagy ugye tömegnövelők, de szerintem mivel most kezded egy kezdő tömgnövelő jó, hyper mass 5000 töéletes aztán majd váltasz, meg valami kezdő edzés terv, meg így kajálásnál még próbálj csak egyenlőre, csak így helyre pakolgatni a kajád, csokit meg ilyen szarokat meg üdítőket hanyagolhatod meg a túl zsíros ételeket, inkább próbálj fehérje gazadagabb kajákat enni, meg a tészta féléket is óvatosabban, rizseket inkább, aztán majd ezt is jóval tudatosabban végezheted, ha tényleg csinálod, nem unsz bele, mert akk felesleges költeni olyan sokat a norm kajára... ha csak nem ez is benne van, h normálisan kajálj. Tehát így elején még nem sok, tehát kb összesen egy hónapra bérlet+65 ezer tép kieg plusz kaja egy hónapra, az a kaja ugyan úgy mint szoktál, csak kicsit jobban megválogatva.
2013. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De ha összeszámoljátok a sima kajálást (ami nem testépítő étrend), az is van minimum napi ezer ft. Csak azt ugye nem adja össze senki.:)
2013. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát a kaja nálam 25+ fehérjét 2havonta 5kgosat ez így havi 13,

+5ezer a havi kondibérlet, a környék legolcsóbb helyén, csak cserébe el kell viselni, hogy sok kisebbségi jár oda...

2013. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Big Boss válasza:
Én úgy írtam azt az árat, h az egész kajája a hónapra, kb akörül mint szokott, csak jobban megválogatva, szerintem 65ezer táp kieggel(ami ez esetben, csak a hyper mass 5000) simán van egy embernek, ha eszik normálisan egy hónapban, 60-65 ezer, tehát tulzott töblet kiadás nincs, csak válogassa meg kissé jobban és sztem egyenlőre elég, aztán lehet jobban belmerülni a dologba, ha tényleg csinálja majd.
2013. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mennyire drága mindenhol a bérlet :S

Nálunk, falun 1000 forint :)

2013. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!