Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Othon mennyi fekvő támasz...

Kati Tibor kérdése:

Othon mennyi fekvő támasz kellene lenyomnom hogy növeljem a bicepcemet?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha rájössz áruld el nekem is.... csak mert nem sok köze van a kettőnek egymáshoz.........
2013. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:(
2013. máj. 8. 16:41
 3/14 Linkoln ***** válasza:

Sajnos igaz.

Húzódzkodj, úgy hogy csak derékszögig engeded le magad.

Egy olyan 5-6 sorozatot, 10 ismétlléssek, vagy amennyi megy.

Mellé legalább egymásik bicpesz gyakorlat. De nagy hatásra ne számíts. Kaja is fontos lenne, meg bicepsz kicsi izom. Ha mondjuk a tömege 20%-ával nől sem olyan látványos mint amire várnál.

Egész karra, vállra, mellre, érdemes edzeni. Mellé kicsit mehet has, alsó hát, vádli, comb egy egy gyakorlattal.

2013. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Fekvőtámasszal nem edzed a bicepszed. Ahhoz súlyzó kell vagy húzódzkodj szűk fogással magad felé néző tenyérrel
2013. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A tricepsz (kar hátsó része) háromszor akkora tömegű, inkább arra eddzél, ha látványos eredményt akarsz. De ahogy előttem is írták, megvelelő táplálkozás nélkül megszakadhatsz, akkor sem érsz el semmit.
2013. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 jeszko válasza:
Elnézést az ismétlésekért. Egy kicsit megvilágítva: a fekvőtámasz felemelkedő szakaszában a tricepsz húzódik össze, a leereszkedő szakaszban pedig a tricepsz feszülése enyhül fokozatosan. Ha pusztán a gravitációra gondolsz, akkor világosan belátod, hogy a bicepsz nem fejt ki erőt egyik fázisban sem. Természetesen a fehérjefogyasztásodat emeld, de ne túlzott mértékben.
2013. máj. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
A bicepsznek csak stabilizáló szerepe van a fekvőnél, de ez kevés a fejlesztéséhez.
2013. máj. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal! A húzódzkodás jobb arra, hogy növelje az izomtömeget a bicepszeden. Egyébként a bicepszed mérete nem jelenti ám azt, hogy erősebb is leszel! (ez csak egy megjegyzés)
2013. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
30%
Szerintem meg napi 1000 vagy, ha bírod 10.000 fekvő és 1-2 hónap után lesz némi változás. :'D
2013. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Ja, még jó hogy csak szerinted. :) Mindig kell egy ember aki nem ért hozzá, de belepofázik.
2013. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!