Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma rendeltem natúr sárgaborsó...

Ma rendeltem natúr sárgaborsó fehérjét.85 %-os fehérjetartalmú, laktóz-glutén mentes. Jókat olvastam róla! 1 baj van vele, hogy ihatatlan! Próbáltam citromléval, pezsgőtablettával, de esélytelen. Egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
Tud valaki segíteni??

2013. máj. 16. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá tejsavóproteint és keverd azzal.
2013. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkell szokni. Amúgy hol vetted? kéne nekem is.
2013. máj. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 helyen is lehet rendelni:


[link]


[link]


Több mindent kipróbáltam már, de ez esélytelen ízre! Citromos italportban sikerült egy adagot lenyomni! Lehet megpróbálom bekeverni egy ízesítettbe.

2013. máj. 17. 21:25
 4/5 A kérdező kommentje:
A legfontosabb....miután beleraktad a port kizárólag kanállal célszerű elkeverni! NEM rázni, mert akkor úgy felhabosodik.....
2013. máj. 17. 21:49
 5/5 tap bela ***** válasza:
Nem csak az íze miatt, hanem a bV érték növelése, az amino profil teljessé tétele miatt vegyél whey koncentrárumot . Pl. MHN 100% whey protein ami 3kg-os kiszerelésben 12.300Ft. Keverd 2:1 arányban a whey legyen több.
2013. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!