Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő testépítéshez milyen...

Kezdő testépítéshez milyen szénhidrátot és fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és most kezdenék el komolyabban edzeni, ezelőtt még nem szedtem semmi táplálékkiegészítőt. Milyen fehérjét és szénhidrátot ajánlanátok havi max 5-6000ért? Tudom, hogy nem túl sok ez a pénz, de az elején még nem szeretnék túlzottan költekezni.

Szóval kérem a témában jártasokat, hogy segítsenek!

Előre is köszönöm! :) 17/f


2013. máj. 21. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért max 1kg proteint kapsz. Pl Scitec 100% whey prof, abiotech nitro pure whey, twinlab whey fuel, vpx syngex, myprotein impact, Nutrend whey core 100, stb.

De az étrend a legfontosabb, azt is tedd rendbe.

2013. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tap bela ***** válasza:
Havi 5.000Ft-6.000Ft-ért akkor nincs értelme pénzt költeni rá. Havi bontásban ezért kb. 1kg körül kapsz valamit, az pedig kb. 1 hétre elegendő mennyiség. Tehát ennek értelme nincs.
2013. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!

nekem havi 5-6000-re köjött...

[link] ebből 3kiló 5.000ft és kb 2hónapra elég

[link]

ebből 3kiló 10.000ft és kb 4hónapra elég.

Így már kijön 6000alatt havonta, de javítsatok ki ha tévedek!

2013. máj. 22. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja csak a proteined egy szójás sz@r, amit jobb messziről kerülni. A szója tele van ösztrogén hormonokkal és allergén anyagokkal, ráadásul a fele a biológiai értéke a tejsavóénak. Szóval persze, fOsproteinnel ki lehet jönni. Most ki vagy javítva. Nem támadásból írok, csak jó tanács, hogy még egyszer ne vegyél ilyet.:)
2013. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még nem vettem egyébként... egy haverom már évek óta kondizik és ezeket szedi..jó, oké, hogy egyáltalán nem a legjobb minőségű fehérje, de hatását tekintve annyira alul maradna a többivel szemben?
2013. máj. 22. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyira és hormonháztartásod sem borítod fel.
2013. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tap bela ***** válasza:

No ezt a szója proteint nem kellett volna.

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!