Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Önvédelem mellé milyen edzést...

Önvédelem mellé milyen edzést végezzek? Nagy súllyal kevés ismétlés, vagy kevesebb súllyal több ismétlés? Egyébként erőnövelés a cél.

Figyelt kérdés
Mindenkitől mást hallok, mindenhol mást olvasok. Pl. nagy súlyoktól belassulok stb...
2013. máj. 23. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Erőnövelésre nagyobb súlyok kevesebb ismétlés számmal, be lassulni nem fogsz ha mellette vannak más edzések is. Elég a 4 alap gyakorlat (fekvenyomás,guggolás,elemelés,vállból nyomás). Én mostanában a kettlebellre kezdtem ráállni elég sok új dolgot mutat :D Átlag 5 ismétlésig megyek el akkora súllyal amivel épphogy megy, nem lassulok, de ez a veszély nem fegnyeget. pl a fekvenyomásom is javul úgy hogy nem is nyomok fekve, de nem számit sokat hiszen még csak testsúlynál bohóckodok.
2013. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kettlebellt otthon gyakorlod, vagy oktatóval? Egyébként milyen önvédelmet tanulsz?
2013. máj. 23. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
400m gátfutás
2013. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Edzővel tanultam a gyakorlatokat, nagyon sokat ha segit ha valaki ott áll és rögtön szól ha valamit máshogy csinálsz és nem az rögzül be. Önvédelemnek krav-magát csinálok, jó egy kicsit tanulni mozdulatokat + pihi napokra tökéletes. Pesten van egy jó terem ahol szinte mindent meglehet tanulni rendesen (kettlebell,trx,barbell) és elég sok gyakorlatot tanitanak.
2013. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!