Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy legyek szálkás?

Citylife kérdése:

Hogy legyek szálkás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet,hogy hülyének fogtok nézni de szeretnék szálkás lenni,de nem valami kigyúrt izomállat,hanem olyan jó kondiban lévő erős,szálkás ember.. Nos,a baj az itt,hogy csak 12/F éves vagyok. Valaki tudna segíteni? (Ezelőtt fekvőtámaszoztam 4 hónapig,aztán kihagytam egy napot aztán egyre többet.)
2013. máj. 23. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
egyél sok halat :)
2013. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerüld a zsíros,cukros ételeket italokat,focizzál vagy amihez kedved van és a tanulással foglalkozz. Ráérsz szálkákkal foglalkozni 3 év múlva.
2013. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12 éves vagy jelenleg szerintem nem kéne ilyenekkel foglalkoznod.Mondjuk végülis ha helyre teszed az étrended és saját testsúllyal edzel az nem árthat.

Olvasd el a fegyencedzést, a kaja meg legyen minél több zöldség natúr hússal.

2013. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked még nem kell ilyenekkel foglalkozni, ráérsz kb 3 év múlva. Addig is kevés cukros kaját egyél, sokat sportolj.
2013. máj. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Az étrendet majd kitalálom,atlétikázok 3. osztályos korom óta.. (:
2013. máj. 24. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!