Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért vagyok fáradt edzések...

Sapós Srác kérdése:

Miért vagyok fáradt edzések előtt mostanság?

Figyelt kérdés
2hónapja edzem már és az utóbbi 1-2hétben érzem azt h nincs kedvem se erőm és energiám se edzeni gyengeséget érzek és gyengének érzem maagam és fáradtnak nem tudom hol itt a hiba eddig nem volt ilyen kérlek titeket tapasztalatitokkal tanácsotokkal segítsetek nekem embertársatoknak előre is köszönöm a válaszokat

#fáradtság edzés előtt #gyengeséget érzek #gyengének érzem magam #fáradtnak érzem magam #nincs kedvem edzeni #nincs energiám edzeni
2013. máj. 31. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam ugyan így. Nem tudtam rajta segíteni sehogy, edzés előtti stimulánsok biztos segítenének, azok felpörgetnek mint az állat, de nekem olyanokra nincs pénzem. Idén is volt már ilyen, szerencsére csak egyszer. Szerintem az idő teszi, én nyáron nem csináltam semmit még is egész nap fáradt, álmos voltam, annak ellenére, hogy 8-10 órát mindig alszok.
2013. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod de még szívesen várom a további válaszokat is
2013. máj. 31. 19:23
 3/3 *Glissade* ***** válasza:

1. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget és/ vagy szedj vitamint.

Kezdj el normálisan étkezni.


2. Igazán leírhatnád, az edzésedet és azt, hogy a mi a célod vele? Mennyire értél eddig eredményt? Hogy érzed magadat közben?

2013. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!