Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kérdésem az lehne, hogy 53 kg...

Hajnita kérdése:

Kérdésem az lehne, hogy 53 kg vagyok szeretnék szälkäsitani. Mikor mit, és mennyit ehetek?

Figyelt kérdés
Erre a sulycsoportra sehol nem talälok välaszt.6. Honapja kemènyen edzek ès betartom az ètrendet. Meg is lett az eredmènye, de sok helyen elèg fedettek az izmaim zsirral

2013. jún. 6. 23:12
 1/8 *Glissade* ***** válasza:

Milyen magas vagy? Hogyan étkezel? és kb. hogyan edzel?


Nem az étrendedet, és azt edzés tervedet akarom lenyúlni, csak jó lenne tudom, hogy mit csináltál eddig.

Legalább csak nagy vonalakban, a lényegét írd le.

2013. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem találod, mert ehhez a súlyhoz nagyon alacsonynak kellene lenned, hogy már javasolható legyen a szálkásítás. Egyébként a 3g/ttkg fehérje, a kb 2/3-1/3 ennyi ch és a megemelt telített zsír (>1g/ttkg akár) minden tömegre kiszámolható.
2013. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szoval, 53 kg vagyok most, 166cm, ès 38 èves läny :-)

decemberben kicsit magamra szedtem ès 56 kg lettem, nagyon nem tetszett ès mivel vilägèletemben sportoltam januärtol elkezdtem odafigyelni a napi ètkezèseimre. nagyon nagy hatäsa lett hetek honapok alatt. azonnal peregtek a kilok het 1 kg ment le. az izmok szèpen elkezdtek lätszani:-) fehèrje, glutamin, amino is lett. 51 kg lettem, hat honapja figyelek, kemènyen edzek heti 4x, abba hagytam a Gardist mert atz mondtäk az okosok az izmokra rossz hatässal van. Szoval heti 4 edzés pl. 1. nap hät -tricepsz,2.nap lab-popsi, has,3.nap. mell bicepsz 4.nap väll vädli. E"tkezès pl. reggel 7 fehèrje, 10-kor pufirizs-felvägott -zöldsèg, 12-13-kor edzès, utäna fehèrje 14-kor ebèd, 17-kor mèg egy ebèd, este turo mandula. Valami ilyesmi:-) 6 honapja csinälom az izmok megnöttek, erös lettem, de mèg elèg fedett vagyok zsirral. Lehrt èn akarok tul sokat ès gyorsan. Ezèrt döntöttem ugy hogy szälkäsitanèk, hätha jobban èreznèm magam a börömben:-) Hol talälok ilyen ètrendet, szämitäst, vagy ha ti tudjätok mikor mit lehet enni segitsetek lègyszi. Köööösziiii

2013. jún. 7. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Odaírtam a számítást!
2013. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] egyébkét innen nézhetsz étrendet, és egyes élelmiszerek tápanyag tartalmát, bár az alapján, amit leírtam, ki lehet találni.
2013. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ddrake köszi a välaszt gyorsan utäna nèzek:-) glutamin, fehèrje amino toväbbra is mehet ugye? mèg valami ezek mellè? Kardio is mehet ugye? edzès ugyanugy mint erdig ne vältoztassak? Csak kemènyen:-)
2013. jún. 8. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:
A kardiónál alacsonyabb HR tartományban végzett aerob edzés alkalmasabb zsírégetésre. Mehetnek a kiegészítők, az L-Carnitint ki lehet próbálni.
2013. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 *Glissade* ***** válasza:
Már megválaszolták előttem. Ki kell számolnod az alap kalória igényedet, ill. azt hogy mennyi a kalória igényed kb. akkor amikor mozogsz is az nap. Majd ennél egy nagyon kicsivel kevesebbet enned.
2013. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!