Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyáron 1 hónapig lesz lehetősé...

Nyáron 1 hónapig lesz lehetőségem korlátlanul edzőterembe járni, tanács?

Figyelt kérdés

Ebben az 1 hónapban bármikor elmehetek kondizni, illetve szintén korlátlanul különböző aerobik órákra az órarend szerint (a bérlet kombinált).

Mostanában voltak evési zavaraim, azaz nagyon sokat ettem, valószínűleg lelki okok miatt, de most étkezési naplót vezetek és nem nyúltam plusz kajához, szóval ezzel nem lesz gond.

Nem vagyok duci, csak "csúnyán" áll rajtam az ami van, nyilván feszesíteni és azért fogyni is szeretnék. Tavaly nyáron nagyon jó formába hoztam magam (látszottak a kockák, nem ért össze a belső combom..stb) heti 5 óra edzéssel. Szeretném visszakapni az egy évvel ezelőtti énemet, ezért mindent meg is fogok tenni.

Tanácsot kérnék a hozzáértőktől, hogy hányszor egy nap, hogyan kondizzak (milyen gépeken, mekkora súllyal, mennyit...), hogy izmosodjak vagy milyen órákra járjak még kiegészítőként (ahol oktató van, pl. tánc, jóga..stb)?

Most vagyok 158 cm / 62 kg, tavaly ehhez a magassághoz voltam 52 kg...tudom, nem úgy alakultak a dolgok. Biztos hamar ledobom a felesleget, csak szeretném jól csinálni és mellé sokat feszesedni!

Ahova járni fogok: Oxygen Wellness

16/L


Köszönöm!



2013. jún. 11. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

1 hónap alatt ne várj csodát!

Ha utánna nem tudod folytatni az edzéseket, akkor felesleges...

2013. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első a kis negatív. Csodát tényleg ne de eredményt simán várhatsz egy hónap után is. Pl egy kis feszesség meg fogyás innen-onnan ha jól csinálod. Régebbi kérdések között találsz pár választ meg étrendet edzési feltételeket. Nézz körül.
2013. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt minimális változásra számíts. Ha többet edzel, akkor sem lesz több az eredmény.

amúgy heti 3-4 aerob, szálkásító diéta, heti 2 teljes testes súlyzós edzés, ennél jobb nincs, de több idő kéne.

2013. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félreértettetek...az egy hónap után is folytatni fogom,eddig is sportoltam és nem szokásom feladni,azt is tudom,hogy az igazi eredmény nem hetek,inkább évek kérdése. Én abban kértem tanácsot,hogy ezt az 1 hónapot,amíg ténylegesen intenzív (és bármilyen) edzéssel tölthetek:hogyan használhatnám ki maximálisan. Milyen ismétlésszám,mekkora súly és a többi,amit leírtam. Előző,köszönöm. Azt viszont még nem értem,miért nem lehet nagyobb eredményt elérni több edzéssel? Kérnék még véleményt,köszi.
2013. jún. 12. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
mert túledzés lesz az eredménye.
2013. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!