Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyikkel tudom...

Szerintetek melyikkel tudom gyorsabban eltüntetni comb-fenékről az 1-1kg súlyfeleslegemet, futás-bicikli, vagy guggolás-kitörések?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriában vagy, mert nem építeni akarsz, hanem lebontani. Kalóriahiányt kell létrehoznod a szervezetben, ha fogyni akarsz. Érdemes sok fehérjét fogyasztani, és erőedzést végezni, hogy minél kevesebbet izmot veszíts.
2013. jún. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vékony vagyok mindenhol, csak combomon, fenekemen van 1-1kg súly felesleg. Akkor inkább erő edzés ajánlott erre? Guggolás, kitörés súlyokkal, ugye? Mert fogyni nem akarok, csak onnan távozzon el a zsír, amire nem találom a megoldást. 54kg,168cm/L.
2013. jún. 13. 07:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el még egyszer, amit írtam.
2013. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:

"fogyni nem akarok, csak onnan távozzon el a zsír"


Ezt csak plasztikai sebész tudja megoldani.

2013. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, a fogyni nem akarok csak távozzon a zsír kijelentés nagy ellentmondás, mármint gondolom te sem izomból akarsz fogyni. Azt megállapítani, hogy van a combodon és a fenekeden 1 kiló súlyfelesleg, elég elnagyolt.

Kell erősítő gyakorlat, guggolás kitörés az izom megtartásához, a futás-bicikli pedig egy normális diétával a zsírt fogja lepucolni.

2013. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
összegezve: diéta és főleg fehérje az izom megtartásához és formálásához guggolás+kitörés, és kombinálni bicikli+futás a zsír lepucolásához. SZÓVAL EZT MIND A HÁRMAT EGYBE KELL KOMBINÁLNI EZ A MEGOLDÁS. Mert ha csak erősítek, forma lesz, de zsír marad, és ha csak futok, zsír elvesz, de vele együtt az izom is. Ugye, ez a helyes út?
2013. jún. 13. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól átjött a lényeg, viszont még hozzá kell tenni, hogy a diétát nem csak úgy hasra ütve kell végezni, hanem rendesen megtervezetten (és nem valami femina oldalról lenézni ám, mert azok nagy része hülyeség:)) Alacsony ch, cukrok, telített zsírok mellőzése stb.
2013. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a segítséget, a többi rajtam áll.(erős akarat és önfegyelem
2013. jún. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!