Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves fiúnak edzés és...

Zsákos Frodó000000 kérdése:

15 éves fiúnak edzés és fogyásterv 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,terhelhető,szóval lehet keményíteni.Hasról illetve mellről szeretnék "minimális" hájat leadni.A 2-3 kilót azért mondom mert fogalmam sincs,hogy igazából mennyi de keveset sem akarok mondani.Az a helyzet,hogy ha most lehetek egy kicsit pofátlan,akkor azt mondom,hogy nagyon sok izom van a hasamon,de valamiért nem látszik meg teljesen.De gyakorlatilag 5-cm vastag a kocka ülve,de ugye ott a kis háj,ami miatt optikailag "nincs ott".A másik fő dolog pedig a mellizom lenne.Mellemen is sok izom van,de van ott egy kis zsír is és tudjátok...na.A nyár alatt szeretnék elérni jelentős izomfejlődést és egyben azt a kis zsír leadását.Ha esetleg van ennél jobb táma a topic megnyitására kérlek jelezzétek és átteszem.

2013. jún. 22. 02:04
 1/8 Osynho ***** válasza:
vagy fogysz, vagy izmosodsz. egyutt nem megy a ketto. helyi fogyas nincs. a nyar alatt meg jelentos fejlodes szteroidok nelkul nem lehetseges. max a fogyas kivitelezheto.
2013. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 whiteryback válasza:
Az elözőnek igaza van.Tömegetnövelni és fogyni nem lehet mivel helyi zsírégetés nincs.Ha zsírt égettel mindenhonnan jön le.Azt meg ne vedd be,hogy hájra könyebb gyúrni mert egy hülyeség.2 hónap alatt nem lehetsz izmos,de a hájt letudod adni.Kell hozzá egy jó diéta,aerob edzés,egy kis hasizom gyakorlatok és lesz kockahasad.Még az elhízott embereknek is van kockahasuk csak a zsír réteg alatt.
2013. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm.Kicsit lehet félreértettétek,van kockahasam csak én azt szeretném ha jobban látszódna,mert van ott egy kis zsír ami miatt nem annyira látszik.Nekem az lenne a kérdésem,hogy pontosan milyen diétával lehetne a legsikeresebb változásokat elérni 2 hónap alatt.Tudom vannak ilyenek,hogy spártai meg ilyen egy nap csak egy dolgot eszek.Na ennek a pontos menete kellene,meg ugye konkrétan milyen gyakorlatot csináljak.Egyébként köszönöm sokat segítettetek már ezzel is.Maradok a fogyásnál mert alapvetően sok izmom van.És így a végére eszembe jutott valami: 15 évesen steroidozzak?Ne vicceljetek már kérlek nem akarok nagyítót használni hogy megnézzem mekkora a péniszem felnőttkoromra,ilyet szerintem gyermekkorúaknak ne is írjatok mert a végén még kipróbáljuk.
2013. jún. 22. 14:35
 4/8 whiteryback válasza:
Nem én írtam,és ne is használd.Csak az első válaszoló valahogy azt akarta mondani,hogy 2 hónap alatt nem lehet sok eredményt elérni. Hát én gondoltam futásra,kocogás,séta,ugrálókötelezés,bicajozásra szóval mind en sport amivel mozogsz.De a legjobb a futás,bicajozás. Heti 3 aerob edzés kell diéta mellett. Hány kockahasad látszik? Mire szoktál a has mellett még edzeni? Ha fogyni akarsz akkor a fehérje bevitel 2-2,5 g kg-ként a szénhindrát 3-4g kg-monként.Ezt saját magadnak "beállíthatod". Heti 0,5-1kg fogyás jó.Diéta mellett kell edzeni is,hogy megtartsd a jelenlévő izmaidat! A kérdésekre kérlek válaszolj,hogy tudjak még segíteni neked!
2013. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Osynho ***** válasza:

"15 évesen steroidozzak?"


o.O Ilyet írtam volna?

2013. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 whiteryback válasza:
Csak annyit írtál,hogy 2 hónap alatt nem érhet el nagy eredményt csak lehet,hogy egy kicsit durván fejezted ki magad.De lehet érteni,hogy mit akartál vele mondani!
2013. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos 6 kockám van de ha kihúzom magam csak akkor látszik meg a két oszlopban az egymás feletti kettő.Úszni fogok szerintem heti 3 ba. A futás is lehetséges bár az ízületeim nem fogják bírni mert olyan gyógyszert szedek.Ezzel a kalória dologgal kapcsolatban nem teljesen értem a dolgokat.Nem akarom húzni az időd se nekem pontosan kéne,hogy mit hogyan egyek és mennyit meg mikor.Egyébként 175 cm-körül lehetek és 57-58 kiló vagyok.Köszönöm az eddigieket,várom válaszod!
2013. jún. 23. 22:42
 8/8 A kérdező kommentje:
tehát étrend kéne nekem...
2013. jún. 23. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!