Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy eddzek ilyen melegben?

Hogy eddzek ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor nem is emlékszem már hogy bírtam ki a meleget, de pl. a mai délelőtti edzésem is nagyon rossz volt, nem tudtam normálisan végigcsinálni pár sorozatot, vagy pedig hosszabb pihenőt kellett tartanom, sokkal több vizet ittam, mint szoktam(eddig akár egy korty nélkül is kibírtam a több mint egy órás edzést).

Nincs légkondi ahol szoktam lenni, azt hittem ki sem bírom, pedig a hét egyik legkönnyebb, leglazább napját csináltam most. Mi lesz hétfőn, amikor brutál gyakorlatokat fogok csinálni(több mint másfél órás)? Ki sem fogom bírni ezt a hőt..

Ti hogy viselitek? Télen még oké volt, felvettem egy kardigánt, azt' csá, de most már védekezni sem lehet a meleg ellen :/



#nyári-kondi
2013. jún. 22. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is nehezen bírom. Ha keveset iszok az a baj, ha sokat az a baj. Itthon edzek, emeleten van minden, minimum 35°C. Levittem földszintre a súlyokat, rudat, de így is legalább fél órával tovább tartott az edzésem. A fekvenyomó padot viszont nem tudom levinni, úgyhogy fogalmam sincs mi lesz mellnapon.. Étvágyam is alig van, szenvedés a kajálás is sokszor:) De bízok benne, hogy 1-2hét és hozzászokok. Kathi Bélát idézve: "NEM VAGYOK B*ZI" :)
2013. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reggel 5-6kor leedzek azt csókolom :).
2013. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Este 7-9 között edzem.
2013. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Linkoln ***** válasza:
Izzadok, lihegek, és semmi egyéb. Szerintem meg fogod szokni. Nem olyan vészes teljesítményre nézve.
2013. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért valami kesztyűt vagy magnézium port használj, hogy ne csússzon a súlyzó.
2013. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vizes törölköző a nyakba, próbáld ki, nálam bevált:)
2013. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!