Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az igazság, és helyes módszer?

Mi az igazság, és helyes módszer?

Figyelt kérdés

Tehát, azaz edzés mód ami heti kb 5-6 alkalom, és minden izmot külön dolgoztat meg, vagy ami 3-4 alkalom és együtt.(bicepsz-váll, mell-tricepsz, stb..)

Melyik hozza jobban a tömeget, fejlődés szempontjából melyik a jobb? és, bicepsz edzés, hogyan zajlik nálatok? Tehát 2-3 gyakorlat és ilyen 3 szériás 12-15 ismétléses gyakorlatok vannak, egy kezes súlyzóval milyen gyakorlatokat csináltok, milyen gyakorlatok hozzák a formát illetve a tömeget?

Tudom, hogy ez egyszerre így sok, viszont nagyon szeretném megtudni. Mindenkinek köszönöm szépen előre a válaszokat.


2013. jún. 23. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be. Próbáld ki, a te számodra melyik a leghatékonyabb.
2013. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Osynho ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, teljesen egyénfüggő. Általában a heti 3-4 alkalmas edzéstervet használják, ahol párban 2 izomcsoportot edzenek, de nem árt a változatosság, pár hónapig én is nyomtam pl úgy, hogy heti 5x, minden nap más izmot.


A bicepsznél is ugyan így van, lehet neked más jön be, mint pl nekem. És nem szabad sokáig ugyanazt az edzést követni, meg kell "lepni" az izmot, nehogy hozzászokjon a terheléshez.


3-4 sorozat mehet 2-3 gyakorlatból bicepszre. te érzed, hogy mennyi elég, mitől fejlődsz. A 15-nél azért rövidebb sorozatokat csinálnék, vagy úgy, hogy nagyobb súlyból 6-8, aztán kisebbel még rádolgozni. Egykezessel lehet váltott karral állva, scott padon, koncentrált bicepszet, kalapács fogással, stb stb.

2013. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!