Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindössze 6 napos kihagyás...

Mindössze 6 napos kihagyás után kezdtem edzeni, és 60 helyett csak 55,50 fekvőtámaszok mennek.6 nap kiesés okozhat ekkora visszaesését normális esetben, vagy izombetegségre kell gondolnom?

Figyelt kérdés
Apám 55 évesen izomsorvadást kapott. Máskor is volt, hogy 4-5 napot kihagytam edzésben, mégis ment a 60 simán utána.
2013. jún. 24. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
4-5 nap kihagyás után inkább javulnia kellene, nem romlania a teljesítménynek.
2013. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez most kb 6 nap kihagyás volt. Ha ezután kicsit romlott,akkor betegségre kell gondolni?
2013. jún. 24. 20:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Az újra kezdett edzés után enyhe izomlázat is éreztem mellizomban.
2013. jún. 24. 20:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Talán 7 nap is volt a szünet,több nem.
2013. jún. 24. 20:55
 5/8 Osynho ***** válasza:
Jajj, nemár. Most ebből egyből az jön, hogy beteg vagy? :D Rengeteg minden befolyásolja, hogy aznap éppen mit bírsz. Kajálás, front, alváshiány, pszichés állapot, stb stb.
2013. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem rendellenesség miatt van. Tegnapelőtt kezdtem újra az edzést, gyengébben ment mint 1 hete, aztán ma is csak az első sorozatban tudtam 56 fekvőtámaszt lenyomni nagy nehezen,mikor máskor a 60-62 is megy elsőre. Remélem hamarosan visszaállok erre a számra.
2013. jún. 24. 21:40
 7/8 Osynho ***** válasza:
De miért nem csinálsz valami rendes edzést? A fekvőtámaszozás nem sok mindenre való. Mármint ,ha izmosodni szeretnél.
2013. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Emellett szoktam még kézisúlyzózni is, tárogatni, egykezes evezés és bicepszezés.
2013. jún. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!