Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a tapasztalat a flabélos-ról?

Mi a tapasztalat a flabélos-ról?

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis felesleg, a hasamon és a combomon, esetleg ez megoldás lenne? Mert elég kedvezményes áron nyílt itt a városomban egy ilyen cucc, ahol flabélossal lehet edzeni.:)

2013. júl. 5. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Edzés után jó lazításnak, a rázással átmasszírozza kicsit a testet.


De maga a flabélos nem tekinthető edzésnek, de sajnos fogyni még igazi edzéstől sem lehet: kevesebb cukrot kell enned. De cukornak számít a cukorrá lebomló keményítő is.

2013. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó, persze, nem csak edzeni akartam, hanem diétázni is :D csak kíváncsi voltam hogy ez így hat-e valamit....És ha biciklizek mellé rendszeresen, akkor elérhetem a hasam és a combom csökkenését?
2013. júl. 5. 13:23
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Írok hosszabb választ neked, bár érdemes lehet átnézni az eddig feltett kérdéseket, mert sok helyre írok, nem mindenhova fejtek ki mindent, kicsit monoton lenne ugye..


Én nagy ellenzője vagyok a flabélosnak, anno sokat foglalkoztam vele, és az kellett kiderüljön (jaj, nem volt meglepő eredmény) hogy semmit nem ad. Mindenre ajánlják fogyástól kezdve cukorbetegségig, de természetesen ezt a kutyasétáltatásra is rámondhatnád.. vagy akármire, ami eszedbe jut. Ennyi hitelesség és tudomány van mögötte. Marketing, semmi más.


Tekerj, de a fogyás, a testeden lévő zsír a hormonrendszereden múlik. A cukor azért tud hízáshoz vezetni, mert hormonválasz történik a cukorevés után. A hormonrendszeredre a biciklizés mérsékelt jó hatással van csak, bár tény hogy jó, sok mozgás jó de vannak jobbak.


Biciklizz ha szeretsz, de végezz hagyományos láberősítést is mert a tekerés nem biztos hogy elég terhelést ad, illetve csak a lábaidat dolgoztatja meg: tehát hasra, hátra, karokra még biztos hogy edzeni kell, értelmetlen lenne kihagyni ezeket.


Ezzel már több napi erősítő edzésed megvan a hétre, ugye? Persze biciklizéssel együtt.


Még választhatsz egy Jóga vagy Qigong edzést ha van a közeledben. Említettem a hormonrendszert. A jóga bár lehet intenzíven is végezni, de nem a nagyon nagy izommunkáról, hanem a test működését, az energetikánk /testi síkon a hormonrendszer, szervek működésének/ a helyreállítását, erősítését szolgálja. Hoppá, itt van ami a fogyást támogatja, és még csak nem is fáj mint a kemény edzés: futás vagy igen intenzív tekerés.


Nőknek érdemes elgondolkodniuk még önvédelmi edzéseken /ezekbe beleépíthető az erősítés, ami ugye segíti az alakformálást/ és funkcionális jellegű.


Sokan szeretik még a Crossfit, TRX edzéseket, ki lehet próbálni.

Otthoni edzésprogramok: Fegyencedzés. Videók: BodyRockTV, Zuzana light.


Most kezdő nő lennék, nem is tudnám mi jót válasszak a mostani eszemmel leírt ajánlásból (férfi vagyok egyébként).


Étkezésnél segíti a helyes anyagcserét, emésztést, egészséges és alacsony inzulinszintet (tehát a zsírégetést a hízással szemben) a zöldségek fogyasztása, húsfogyasztás (zsír is!) tojás, halevés, gombafogyasztás. Gyümölcsökkel és olajos magvakkal nem árt mértéket tartani.


Apróságokat nem szoktam leírni, nyilván mindenki tudja hogy inni kell.. edzés mellett főleg.


Tejtermékeket, gabona növényeket, cukrot általában az ember nem eszik, mert nem finomak, csak a mezőgazdaság terjedésével és a népességszám növekedésével kerültek be a mindennapi étkezésünkbe, sőt egyáltalán az étrendünkbe. De mindig is áruk volt, mert tápanyagszegény és különböző problémás glikoproteineket, problémás fehérjéket emésztést gátló anyagokat tartalmaznak. Az inzulinszintet is (hízás) a cukor, gabona keményítő, tej emeli meg leginkább.

2013. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors és bő választ, megígérem, megfogadom! Hálás vagyok, hogy ennyi időt szakítottál a kérdésemre.:)
2013. júl. 5. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

De kedves vagy, hogy megköszönted!


Nagyon szép napot és sok sikert, egészséget kívánok!

2013. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Először is, aki még nem használta a Flabélost, az általában szkeptikus. Van olyan is, aki kipróbálta 1-2 alkalommal, de nem történt változás, emiatt nem hisz benne. Ez nem egy csodagép, csodagépek nincsenek! :) Fontos, hogy rendszeresen használjuk, és az is, hogy milyen tanácsokat kapunk a gép használata mellé!


Rengeteg olyat hallok, hogy valakinek túl nagy fokozatra állítják a gépet, meg nem kérdezik meg előtte az alapvető kérdéseket (életmód, evett-e előtte, mi a célja a géppel stb.), és emiatt rosszak a tapasztalatok. A Mediwel előírja, hogy aki nem otthoni használatra veszi meg a Flabélost, annak el kell mennie egy oktatásra, erről oklevelet is adnak. Csak, hogy tisztán lássátok, ez nem egy vizsga. Az is megkapja az oklevelet, aki lelkiismeretesen, lelkesen vesz részt, kérdez, jegyzetel, figyel, és az is, aki 2 órán át sms-ezik (tapasztalat). Emiatt nem mindegy hova jártok! Ha nem kérdezgetnek a használat előtt, közben, nem figyelnek rád, kellemetlen érzés tölt el használat közben akkor NEM PROFIK! AMire még külön felhívnám a figyelmeteket, hogy ellenőrizzétek, hogy eredeti-e a gép,mert már hamisítják FlabLOSS néven... :D

2013. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy miért jó. És most nem kötekedésképp, egyszerűen tudomány végett.


Miért flabéloszozna valaki jóga, lábedzés (guggolás stb.) vagy önvédelem edzés helyett, leszámítva az emberi lustaságot. Elvben hallottam több pozitív egészségügyi hatást, na de ezeket a kocogásra is rá lehet mondani viszont egy hozzáértő tudja hogy egy laza kocogás pozitív hatásai maximum egy 14 éves kislány figyelmét ragadják meg, komolyabb ember igazi és kíméletes edzést választ.

2013. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem igaz, hogy már megint itt van ez a nyegle majom! Kikérem magamnak, hogy 14 éves csitrikhez hasonlítgatsz embereket csak azért, mert nem olyan szemellenzősek, mint te! Csak jelzem, hogy a primitív ember fő ismérve az, hogy mások véleményét nem fogadja el. Én használom a Flabelost, és képzeld, rengeteget fogytam, miközben nem diétáztam, semmi mást nem csinálok, csak állok a gépen! Na erre adjál választ, hogy ha a Flabelos nem ad semmit, akkor ez miért történik. Mindjárt megmagyarázod, hogy rákos vagyok, vagy sorvad a testem? Vagy mi? Tessék, milyen tudományos maszlaggal magyarázod el a 20. embernek is, hogy amit a mérleg, a centi mutat, az csak délibáb? Add már elő! Kösz!
2013. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fantasztikusan ügyes vagy. Kitalálom, te fogytál 17 kilót?


Semmilyen képzettséged nincs táplálkozás, edzés témák területén. Húzz a hülyeségeddel el, sikerült kulturáltan írnom ugye?

Neked sikerült a varázslat, írd meg a háry porter új regényét, varázs fogyás mert rezgetett a gép.. én meg BKV-zom, ott rezget a busz, ettől de jó lesz nekem. A kis hájaim sikongatnának ha lennének.


Tudom már, a kövér csajok a buszokon éppen fogyni jöttek.. HEHE, LOL! Felejtsd el a flabelost, nem amiatt fogytál..

2013. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egy barátnőm már 2,5 hónapja heti 2x10 percet edz, a súlyát nem méri, de 8 centit csökkent a derék körfogata, és elég látványos is a változás.


Én nem várok tőle csodát, de kevés szabadidőm van és van, ahol egy alkalom csak 300 Ft, úgyhogy én is ki fogom próbálni.:)

2013. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!