Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek lehet olyan...

Szerintetek lehet olyan testem, mint Lazar Angelov-nak? Fegyencedzésnek nevezett saját testsúllyal végzett edzésmódszerrel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A genetikám nagyon jó, de nem szeretnék súllyal edzeni.

Az lenne a célom, hogy olyan testem legyen, mint Lazar Angelov-nak, de mindezt Fegyencedzéssel.


Szerintetek lehetséges így "kigyúrni" magam vagy nem???



#Fegyencedzés #lazar-angelov
2013. júl. 5. 19:24
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Csakhogy megy ott rendesen a szteroid !

Meg mellette súlyzós edzéseket is csinál csak nem vallja be !

2013. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Na és ezt meg honnan vetted?
2013. júl. 6. 11:17
 13/47 A kérdező kommentje:

Amúgy meg 2-0 nekem...


Nincs bizonyítékod arra, hogy szteroidozik/súlyzózik...


1 interjúban pedig azt mondta, hogy nem súlyzózik és nem is látsz róla olyan képet/videót ahol súlyzózna...


Street Workout Magyarország: A megjelenésed lenyűgöző, még a testépítőknek sem mindnek vannak ilyen szépen kidolgozott izmai.

A gimnasztikázás mellett még edzőterembe is jársz, súlyokat is emelsz?


Hannibal: Köszönöm az elismerő szavakat. Nem, nem súlyzózom. Nincs bajom az edzőteremmel, de jobb szeretek a szabad levegőn edzeni,

ahol élvezhetem a napsütést, egy zsúfolt terem helyett.


2. Street Workout Magyarország: És a táplálék-kiegészítők? Mit ajánlanál edzéshez?


Hannibal: A jó minőségű fehérje az abszolút minimum. Nálam az a szabály, hogy nem ajánlok egy fajta táplálékkiegészítőt,

mielőtt ki nem próbáltam azt, és biztos nem vagyok bene, hogy az a legjobb minőségű. A Trec Nutrition ebbe a kategóriába tartozik.

2013. júl. 6. 11:25
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Lazar Angelov-ban rendesen van cucc. Nomeg ő sem folyamatosan így néz ki. Csak fotózások előtt pár héttel elkezdenek szálkásítani. Saját testsúlyos gyakorlatoktól lehet olyan tested, amilyenre vágysz, viszont 20-30 év alatt(ez súlyzózásnál is így van). Szerintem csináld, aztán 1-2 év múlva már látszik majd a különbség
2013. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Fiacskám,Hannibal maga vallotta be a szteroidot egy riportjában..
2013. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
81%
Az , hogy Angelov nem szteroidozik azt csak az ilyen ratyik hiszik el, mint te !
2013. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
58%

Azt mondja nincs rá bizonyítékom....

Elég ránézni !!!

Te nem tudsz semmit az ilyen dolgokról !

2013. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Ki beszél arról, hogy Angelov szteroidozik-e vagy se????!!!
2013. júl. 6. 13:15
 19/47 anonim ***** válasza:

Egy avatott szem már észreveszi, hogy kiben van szteroid és kiben nincs, szerintem hallgass az idősebbekre. Ennyi izomtömeggel ilyen szálkás nem lehetsz szteroidok nélkül.

Tudom, csalódás de ez van. Volt valami fickó , a calisthenics úttörője vagy mi, egy fehér fazon - közben kikerestem, a cikkben a képe:


[link]


Na ő egy lifetime calisthenic sportoló, ezt érheted el saját testsúllyal szálkásan.


Itt meg egy testépítő cuccal és nélküle: Hannibal melyikre hasonlít fejlettségben? ;)


[link]

2013. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
De ha megnézed Hannibal-t akkor ott van elég jó genetika is, meg 20 éve csinálja...
2013. júl. 7. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!