Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek lehet olyan...

Szerintetek lehet olyan testem, mint Lazar Angelov-nak? Fegyencedzésnek nevezett saját testsúllyal végzett edzésmódszerrel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A genetikám nagyon jó, de nem szeretnék súllyal edzeni.

Az lenne a célom, hogy olyan testem legyen, mint Lazar Angelov-nak, de mindezt Fegyencedzéssel.


Szerintetek lehetséges így "kigyúrni" magam vagy nem???



#Fegyencedzés #lazar-angelov
2013. júl. 5. 19:24
1 2 3 4 5
 31/47 Tyler913 ***** válasza:

1. Frank Medrano akár naturál is lehet,habár ilyen szinten már csak azt lehet megmondani,ki az,aki biztosan kokszol,azt nem,ki az,aki biztosan nem használ semmit. De az ő magasság/súly aránya 175cm/72kg. Ez még elméletileg hozható naturálban. Lazar viszont 90kg körül van a 180 centijéhez,extrém szálkásan. Ezt nem hozod naturálban soha.


2. Akkor ezek szerint az ókorban voltak pl. 3 méter magas emberek,mert van akkora szobor? Szoborból bármilyet lehet csinálni,amit csak az emberi fantázia megálmodhat. Nyilván a hősök szobra idealizált arányokkal készült.

A tökéletes test meg relatív fogalom.

2014. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:
Tökèletes szobor testet nehéz fantàzia utàn csinálni.Ugyanis nagyon könnyen el lehet szúrni az arànyokat.Nem hiszem,hogy minden szobràsz túlzott.Ja ès minden festő is.A mai ember annyira keveset mozog,hogy ha valaki kèpes tökèletes izomzatot elèrni,akkor mindent ràfognak.Ismerek egy magyar vegàn szakàcsot is,Nèmeto.-ban èl,neki is nagyon jól nèz ki a teste.Ha ő is csak az edzèsekkel foglalkozna,akkor ő is tarthatna ott,mint Angelov.Neki 10èv is kellett ehhez.Egyèbkènt nagyon egyszerű a dolog:el kell kezdeni edzeni,aztàn lehet nèzni meddig jut valaki.A YouTube-on is van fenn olyan is,aki 40 nap alatt alakult àt durvàn minden nèlkül.Mondjuk nem semmi volt,ahogy,amit edzett,de neki elèg gyorsan sikerült.Akkor egy fiatal orosznak 10 èv alatt mièrt ne sikerülhetne?Mindenesetre nekem nagyon bejön,ugyanis nő vagyok.
2014. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 Tyler913 ***** válasza:
Elhiszem,hogy nagyon bejön,de attól még lehetetlen elérni. Ha férfi lennél,azt mondanám,próbáld meg,aztán meglátod,meddig jutsz.De így persze tárgytalan :)
2014. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 Acmed válasza:
Igen lehet, rendszeres edzéssel, jó edzéstervel és megfelelő étrendel. És az egyik előző válaszólónak azt mondom hogy Lazar nem szed semmi olyan szert sem steroidot, sem mást, mivel katona, és ellenőrzik...
2014. aug. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Orfeus ***** válasza:
Pontosabban katona volt pár évig, és ott ismerte meg magát a konditermi edzést. De ha hiszitek ha nem nem szed semmit, aki nem edz, lusta, nem ért hozzá, trollkodik azok oltják folyton, 10 év után bárki nézne ki így ilyen étrenddel..
2014. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 Tyler913 ***** válasza:

Hát persze. Mutass meg bárkit 10 év vagy bármennyi edzés után,aki csak megközelítőleg így néz ki,és naturál. Nem fogsz találni,és ezt bármiben lefogadom.


Katona volt. Na és? Ronnie Coleman meg rendőr. Őket is biztos nagyon alaposan ellenőrzik...


Kedves Orfeus! Kicsit vegyél vissza szerintem,mert röhejes dolgokat írsz.


Álomvilágban éltek,srácok.

2014. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim válasza:
Ha álomvilàgban èlnèk,akkor nem làttam volna a pàromról fènykèpet tökèletes izomzat tál 4 èv idegenlègió utàn.Szerinted ott is kokszoltak?Lazar több mint 10 ève edz,persze konditeremben is-Tehàt csak fegyenccel nem lehet senkinek olyan izomzata-,de ha kokszolna,akkor pont olyan-szàmomra màr kicsit visszataszítóan-felpumpâlt izomzata lenne,mint a legtöbb versenyeken is induló testèpítőnek.De neki ahhoz kèpest letisztultabb,termèszetesebb kinézetű az izomzata és sokszor elmondja azt is,hogy ezért mennyire keményen megdolgozik és ezen nem azt érti csak,hogy keményen edzeget napi 2-3 órát.Na ezért nem tud mindenki ilyen izomzatot felèpíteni,plussz genetika,plussz az oroszok képesek mindig kitolni a komfortzónájukat jobban,mint mások,ill.nem is kitolni,hanem simán átlépni,ami manapság egyre nehezebb a többieknek-én is azt látom,hogy ami 20-25 éve még nem volt nagy szám,mert minket is jobban meg hajtottak csak a tornaórán a suliban is,és alapjáraton többet bírtunk,azt ha most kiposztolja valaki,akkor mindenki ájuldozik tőle.Régebben se volt koksz,mégis voltak tökéletes testek,csak akkor még nem volt ekkora üzlet a testépítés.
2014. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Tyler913 ***** válasza:

Hihetetlen,hogy nem tudtuk még lezárni a témát,amikor itt ezen a fórumon is több kérdés volt ezzel kapcsolatban és már jó pár -nálam hozzáértőbb- ember is leírta,hogy ez a forma nem naturál. De sajnos ez van,ennyire naiv az ember,ha el akar hinni valamit,akkor az észérvek ellenére is bemeséli magának,hogy 2+2=5.


Senki sem beszélt itt az idegenlégióról. Elhiszem,hogy szálkásak és erősek,de ekkora izomteget már csak azért sem cipelnek magukon,mert katonaként semmi értelme.

Az emberi testnek vannak természetes határai,ami a felépíthető tömeget és az ezzel párhuzamosan elérhető szálkásságot korlátozza. Lazar a 180 centijéhez 90 kiló kb. 5-6% testzsírral,magyarán jó 10 kilóval túl van már a genetikai határain,miközben naturálon gyakorlatilag elérhetetlen alacsony testzsírt tart. Ezen a tényen pedig az sem változtat,hogy vannak nála nagyobb testépítők-attól még ő is kokszol,csak az adagok mások. És 10 év ide,ruszki mentalitás oda,biológiai törvényszerűségeket nem lehet megcáfolni. Habár nem látod "felpumpáltnak", attól még ez a test messze nem természetes. És nem,régen nem volt ilyen. Nyugodtan leher vintage testépítő képeket nézegetni,látni fogjátok,hogy a szteroidok elterjedése előtt senkinek nem volt ilyen teste,akármilyen jó genetikával sem. Tudom,nehéz elhinni,de aminek tolla van és hápog,az többnyire kacsa.

2014. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 DEXTER22 ***** válasza:
100%
Tyler ezeknek magyarázhatsz sík hülyék...nem értenek hozzá ..semmit se tudnak de okoskodnak ...nem képesek felfogni hogy kokszolnak...te jó isten ilyen embereket
2014. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Dani.:3 válasza:
hát saját test sujjal biztos hogy nem semmi eselyed nincs ra :/ ide sulyok kellenek es a tobbiek meg ne okoskodjanak hogy csak szteroiddal meg stb-vel lehet magad igy kigyurni!!! mert ki lehet magad igy gyurni csak sok ev mulva fogsz igy kinezni !!! nekem is az apam mondta ois test epito mar majdnem 20 eve ugyhogy ne tudjatok jobban mint ő..!! ki lehet gyurni magad sok ev mulva ..!!! nekem is az a célom!!!:)
2015. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!