Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek lehet olyan...

Szerintetek lehet olyan testem, mint Lazar Angelov-nak? Fegyencedzésnek nevezett saját testsúllyal végzett edzésmódszerrel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A genetikám nagyon jó, de nem szeretnék súllyal edzeni.

Az lenne a célom, hogy olyan testem legyen, mint Lazar Angelov-nak, de mindezt Fegyencedzéssel.


Szerintetek lehetséges így "kigyúrni" magam vagy nem???



#Fegyencedzés #lazar-angelov
2013. júl. 5. 19:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
26%

Egy Lazar Novovic formát össze tudsz hozni Street Workouttal.

Szuper genetikával pedig még Adam Raw is lehetséges.


Hannibál egy kokszos majom. A profi Street Workout-osokat ne hozzá mérd.

Ha hannibal olyan király lenne akkor megnyerte volna a világbajnokságot.

Ja, ő ki sem jutott.



és amúgy senki sem állította ,hogy a saját testsúlyos edzést súly nélkül kell végezni.Wade bácsi írt róla pár sort

2013. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Szerintem a genetikám szinte tökéletes... :D
2013. júl. 7. 15:51
 23/47 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet, aztán meglássuk...
2013. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Már írtam az első oldalon...
2013. júl. 7. 16:41
 25/47 anonim válasza:
12%

Nagyon hülyék vagytok :)

Ha olyan akarsz lenni mint Lazar Angelov akkor:

100% whey protein.myomax.mega daily plus.kreatin.és étrend...

Lazar egyáltalán nem koxolt... 2 hetente új edzés terv és 1 év múlva egy állandó edzés terv vagy simán elég egy állandó edzés terv...

2014. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Orfeus ***** válasza:
43%

Csak hogy kicsit tisztábban láss. Fegyencedzéssel erősebb, tömörebb izomzatod lesz lásd Bruce Lee. Ahhoz hogy olyan akarj lenni mint Lazar, ahhoz kell súly, mégpedig azért, mert nem elég a szervezetednek a tested mint ellenállás, kell neki nagyobb megterhelés, izolált edzések, hogy nagyobbra nőjön.


Szóval némelyik kommentelőnek üzenem hogy ha életébe nem edzett ne irogasson hülyeségeket mert ezzel zavarják meg a normális embereket. Lazar nem tolt semmi extrát, kreatint, bcaa-t, fehérjét, vitamint, ilyen alapokat szed.


Jay pedig 0 már bocs, ahhoz képest ahogy fel lett futtatva, zsíros és formátlan, csak 2 nagy karja van, 2 nagy mellel. Lerí a kreatin stb. Bár tény hogy lett neve, megcsinálta, de nem sírnám el magam ha nagyon versenyezni akarna, másnaposan talán kihívás lenne. Ilyen formát elérhetsz heti 2-3 edzéssel.


Ha nagyobb céljaid vannak, akkor kombináld, fegyenc + konditerem, ez a legjobb. De ha durva vagy akkor mehet a CrossFit is.


Kérdésed van akkor jöhet a PM.



20/F

2014. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 Tyler913 ***** válasza:
21%

Orfeus:


Álmodozol. Az ember el szeretné hinni,hogy a Lazar-féle forma elérhető,"csak" kemény munka,táplálkozás és idő kérdése. De ez sajnos nem így van. Ez a testalkat nem elérhető koksz nélkül sajnos. Nekem is rossz volt rádöbbenni,hogy nem csupán a 120 kilós szörnyek vannak tele cuccal,de a simán izmos fitnesz-modellek is.


Természetesen Lazar nem fogja bevallani,hogy cuccol,hiszen a köztudatban az él,hogy aki cuccol,az csaló. Ráadásul így még jobban rajonganak érte az emberek,mert azt gondolják,különleges fickó,elit genetika,ő dolgozott a legkeményebben,stb. Csakhogy ez nem igaz.


A kérdezőnek: tudnod kell,hogy az emberi test izomépítési képessége korlátozott. Pl. lehet,hogy valaki már húsz éve edz,de az izomzata egy idő után nem nő tovább. Az emberi test ilyen- le van korlátozva a növekedés lehetősége. Naturálban,ha minden 100%,3-4 év alatt "megnövöd a magadét",és utána már csak grammban mérhető a fejlődés. Tudom,rossz ezzel szembesülni,de jobb,ha az ember felébred,és nem kerget irreális álmokat. Ha nem doppingolsz,sosem lesz Lazar-hoz vagy Hannibal-hoz hasonló tested.

2014. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Kriiistóf válasza:
27%
Ennyi hülyeséget soha nem láttam még egy helyen. Szerintetek Lazar miért nem fejlődik évek óta? Talán azért nem, mert elérte a genetikai határait, amit ő is megmond? Hogy indulhat(ott) naturál testépítő versenyen, ha szteroidokat szed? Gondolkodjatok már el mielőtt ilyen okosságokat írtok!
2014. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 Tyler913 ***** válasza:
59%

Miért,a Mr. Olympia indulók életük végéig fejlődnek? Koksszal is van egy határ,amin túl már nem nagyon tudsz hova növekedni.


Ő Kiyoshi Moody,3x Naturál Mr. Olympia:

[link]


Ha ő elindulhatott naturálban így,bárki elindulhat.

2014. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:
Ajànlom figyelmetekbe Frank Medranot.Az ő fizikuma se rossz ès ő ràadàsul vegàn is.Egyèbkènt nem tudom mièrt hihetetlen,hogy Lazar szteroidok nèlkül is így nèzhet ki.Az ókorban se kokszoltak,a szobrok viszont nem mindennapi fizikumról,testről àrulkodnak.Furcsa is lenne,ha csak azzal lehetne tökèletes testet elèrni.
2014. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!