Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzés?

Saját testsúlyos edzés?

Figyelt kérdés
Kondi terembe járok, de már egy ideje fontolgatom, hogy áttérek saját testsúlyos edzésre. Nem nagyon tudom, hogyan kezdjem el, van egy pár ötletem, de hogy konkrétan összetudjak pakolni egy edzést, addig még nem jutottam el. Nem fegyencedzést szeretnék csinálni, leginkább egy Bar Brothers féle edzésformára kívánok áttérni. Van valami honlap ahol pár gyakorlatot megmutatnak, vagy bármi segítség? Videókat már láttam, amiből lehet persze gyakorlatokat kinézni, de egy komplett edzést nem láthatunk.

2013. jún. 7. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés c. könyv.
2013. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"Nem fegyencedzést szeretnék csinálni..."
2013. jún. 7. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Calisthenics, street workout, bar brothers, ezekre a címszavakra ha rákeresel, akkor van a youtube-on néhány hasznos videó. Killer workout routine vagy hasonló néven szintén.

[link] ha ide felveteted magad, akkor a fájljaik között találsz edzésterveket is.

2013. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jún. 7. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!