Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Télen ugyanolyan intenzitással...

Télen ugyanolyan intenzitással edzel és diétázol, mint nyáron?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 32 éves nő vagyok, öt hete kezdtem teljes életmódváltásba. Eddig nagyon jól megy, imádok mozogni, kerékpárral járok munkába (oda-vissza 45 km) és rendszeresen végzek aerob valamint súlyzós edzéseket otthon. Ezalatt az idő alatt sikerült már megválnom 8 kg zsíról és egyre szálkásabb vagyok. Olyan kérdésem lenne, hogy akik szintén edzenek, télen is ugyanolyan intenzitással művelik ezt? Azért kérdezem, mert a bringa télen eleve kilőve sajnos, az edzést ugyan tudom otthon csinálni továbbra is és a turmixokat akkor is tudom fogyasztani, de az étrend jelentősen drágább lesz (gondolok itt a zöldségekre, gyümölcsökre pl.) és nem biztos, hogy tudom majd tartani, mert nem keresek annyira jól. Ti hogy oldjátok ezt meg?

2013. júl. 18. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
én télen kezdtem, télen sokkal jobb, a kilók is gyorsabban fogynak az anyagcsere is sokkal gyorsabb, mint most ebben a rohadt kánikulában, ebből a szempontból már várom a telet.
2013. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én télen sokkal többet edzettem, mint most, persze ez inkább személyfüggő. Nekem 30 fok alatt sokkal jobban esik a mozgás.
2013. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem otthon van konditermem, fűtés nélkül, és néha nagyon meg kell erőltetnem magamat, hogy kimenjek a -10 -be edzeni, de általában nem akadály :)
2013. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!