Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hónapja kezdtem el konditere...

Anonimuus8 kérdése:

1 hónapja kezdtem el konditerembe járni étrendem szerintetek milyen? Légyszives probáljatok meg ne flegma válaszokat írni hanem ami segít is.

Figyelt kérdés
1. étkezés:zabpehehely, alma 2. étkezés: 2-3 műzli szelet 3. étkezés:hal+ rízs vagy csirke+ rizs 4. étkezés:Kondi után szintén csirke+ rizs+ (fehérje ital amit a kondiba kevernek) 5. étkezés.8 tojásfehérje+ rozs kenyér 6.étkezés lefekvés elött zsírszegény túró!
2013. júl. 27. 12:27
 1/10 Osynho ***** válasza:
Mivel az első két étkezés gyakorlatilag nem tartalmaz fehérjét, így nem jó. Remélem nem voltam flegma. :)
2013. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem:) És példáúl az 1-2 étkezés valamelyikét kicserélni pl:rántottára?
2013. júl. 27. 12:32
 3/10 Osynho ***** válasza:

Úgy már egy fokkal jobb. :) A reggeli zab mellé nyomj fehérjét, a 2. étkezés meg legyen rántotta (vagy hal, sovány hús, bármi ilyesmi).


". étkezés:Kondi után szintén csirke+ rizs+ (fehérje ital amit a kondiba kevernek) "


Ezt most nem értem. Szilárd kaja mellé nyomod be a shake-et? Vagy edzés után fehérje ital (+ jó lenne valami szénhidrát) és 1 órán belül a csirke + rizs? Utóbbi a jó megoldás. :)

2013. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsi rosszul írtam:) edzés után fehérje és egy órán belűl csirke rízs ahogy írtad teis:) és edzés után benyomok még 2 banánt bár az nem tudom ér e valamit + elfelejtettem írni ,hogy szedek full blast zsírégetőt ( napi 3 tabi) az így jó ilyen étrend mellet?
2013. júl. 27. 12:44
 5/10 Osynho ***** válasza:

Edzés után egyből ne egyél banánt. A fehérjébe nyomj inkább pl szőlőcukrot. Az a lényeg, hogy minél gyorsabban felszívódjon a cucc.


"elfelejtettem írni ,hogy szedek full blast zsírégetőt"


Minek? Nem izmosodni szeretnél? Nekem az jött le a kérdésedből, bár ezt konkrétan nem írtad.

2013. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De igen izmosodni szeretnék és magamhoz képest elégé alakulok is de hasam egyszerűen nem....azon van elég fasza felesleg és érezni ,hogy izmos de nem látszik a feleslegtől .Lehet hülyén fogalmaztam meg de érted szerintem
2013. júl. 27. 12:50
 7/10 Osynho ***** válasza:
Értem. De fogyni nem fogsz, amikor zabálsz, mint egy állat (merthogy az izmosodáshoz az kell). Szedhetsz bármit, a kalóriatöbblet az kalóriatöbblet marad. :)
2013. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem:) Köszönöm a segítséget!:)
2013. júl. 27. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:

az első két kajában legyen fehérje is, mert így sz@r.

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

Tehát pont felesleges zsírégetőt használni, ha nincs kalória mínusz, akkor nem ér semmit!

2013. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jójó:) köszi
2013. júl. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!