Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Comb és fenék formálása? Hogyan?

Comb és fenék formálása? Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) A combomból szeretnék fogyni és a fenekemet szeretném kicsit formásabbá varázsolni. :D Edzeni szeretnék járni szeptembertől és tanácsra lenne szükségem, hogy milyen edzésre és étrendre van szükség.:) Köszönöm szépen, szép napot!:)

2013. aug. 7. 04:39
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Az a gond, hogy nincs helyi zsírégetés, nem lehet csak combról fogyni, ezt nem tudod irányítani. Szálkásító diéta és heti minimum 3-4, 40-50 perces arrob edzés kell, pl kocogás, bicaj és majd lemegy combról is a zsír. De mindenkinél genetikailag kódolt, hogy ki, honnan, milyen ütemben fogy.

Izomnövelésre (fenék formálás) pedig pont tömegnövelő étrend kellene, azaz izomnöveléshez kalória pluszban kell lenni. Zsírleadáshoz pedig kalória mínuszban. Láthatod, hogy ez egyszerre nemigen megy.:)

De azért a szálkásító diéta és aerob edzések mellé nem ártana súlyzóval guggolást, kitötést, merevlábas felhúzást végezni. Ettől lesz jó forma.

2013. aug. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van egyszerűbb(nek látszó)is..pl. én évekkel ezelőtt a metróban vásároltam egy olyan komplett padot, amivel minden(na jó, majdnem mindent) lehet erősíteni...


már előttem elmondták, hogy nem olyan egyszerű a kérdésedre a válasz/tanács..


ha nem vagy széthízva, akkor inkább menj el egy testépítő terembe, ott van igazán profi edző..nos az megmondja mi a teendő..


persze sok pénz, és még több idő..de megéri..

2013. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt azért kicsit vitatkoznék. Pont hogy a szabad súlyos (értsd : súlyzók) gyakorlatok a megfelelőek, tehát nem kellenek szuper gépek, csigák. Sokkal többet ér egy súlyzós guggolás, kitörés, felhúzás, mint gépeken p*natárogatózni.

A termekben pedig az edzők fele nem ért hozzá, sokan csak a lóvét szedik le az ügyfélről és elküldik lábnyitogató gépekre + egy kis aerob és ennyi.

Én pedig már 28 éve edzem, rengeteg embernek segítettem, van rálátások a dolgokra, nem dumálok mellé.

2013. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2013. aug. 8. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!