Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érdemes bicepszet edzeni?...

Hogy érdemes bicepszet edzeni? Otthoni körülmények között,1 db 18kg-mos egykezes súly áll rendelkezésemre.

Figyelt kérdés
Egyheti beosztásra lennék kíváncsi. A bicepsz ugyebár nem minősül nagy izomcsoportnak, ezért kevesebb idő is elég regenerálódni.

2013. aug. 7. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress egy osztott edzéstervet
2013. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

álltalában 1 izom csoportot 1 héten 1 szer rendesen megdolgoztatunk de ugye csak bicepsz edzés hát az én tanácsom az hogy NEE csináld !!! ésn kb 1,5 hónapig amikor még nem igazán érdeklet ez a sport akkor csak bicepszre szinte minden nap de nem annyira vadálat modra mint most csak hogy érezem (persze nem is nyujtotam ) tök jó érzés volt néha feszes karal járni aztán kirepedt a böröm most tök sz..ul néz nik :) ami már nem fog elmulni max elhalványul szoval ne edzés csak bicepszre

jaa és hogy a kérdésre válaszoljak bicepszet ugy hogy meg fogod föl le emelgeted simán , vagy kalapács 2 kezes , koncentrált...

2013. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Természetesen hülye lennék kizárólag bicepszre edzeni, egyszerűen ezzel (mármint a felosztással) nem vagyok tisztában.
2013. aug. 7. 22:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz kezdésnek sok a 18?
2013. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából kevés is. :) Eddig heti háromszor csináltam 6*12-t.
2013. aug. 7. 23:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor edhetsz het többször rá, ha egy edzésen nem megy rá több gyskorlat és rengeteg sorozat. De inkább heti 1 legyen, de akkor keményen bukásig, 3 gyakorlattal, gyakorlatonként 3 sorozattal. Más izomcsoport edzésénél is kap, pl hátedzésnél eléggé terhelődik. Nem akkor fog fejlődni, ha heti többször sz@rrá edzed, hagyni kell regenerálódni is. Főleg naturálban.

Írd be google-ba, hogy 3 napos osztott edzésterv. Vagy négynapos osztott edzésterv. Találsz rá jókat.

Pl én most így edzem:

Mell-bic, láb, pihi, váll-tric, láb.

De el lehet osztani máshogy is pl: mell-váll, láb, pihi, hát, kar.

Stb, nézz utána.

2013. aug. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznos volt! Még egy kérdés: Ha például lábazok egy adott napon, befejezem a guggolást, a kitörést és futottam is mindezek előtt, akkor ha hazaérek (20 perc) folytathatom vádligyakorlattal? Vagy kérdezem máshogy: Két különböző gyakorlat (nem sorozat ugyebár) között legfeljebb hány perc szünet tartható, hogy a hatás maradjon?
2013. aug. 8. 12:17
 8/12 A kérdező kommentje:
Illetve kar esetében ugyanez. Tricepszezni tudok, bicepszezni is egyenes rúddal, húzódzkodni, majd itthon tudok koncentrált bicepszet végezni. Ezt így tudom csinálni?
2013. aug. 8. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Annak nincs sok értelme, hogy leedzed valamennyire az izomcsoportot, majd hazamész, és újra elkezded edzeni. Mivel egyből edzés után inkább regenerálódnia kellene. Edzés után egyből protein + dextróz shake és hagyni pihenni. Nem pedig hagyni tápanyag nélkül + hagyod kihűlni, majd újra terheled.

Eddz le egyszerre az adott izomcsoportot én azt javaslom.

2013. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem. Csak egy bibi van, nem terembe járok. Egykezes súlyok nincsenek, ezért kéne (5-10 perc alatt, ha sietek) hazaérnem.
2013. aug. 8. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!