Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjepórral kapcsolatban mi...

Fehérjepórral kapcsolatban mi igaz?

Figyelt kérdés
Hallottam már azt hogy a fehérjepórban fehérje van ami pótolja más ételekből a fehérjét, de viszont azt is hogy táplálék kiegészítő valamint hogy van benne más vitaminok vagy valami hasonlók, persze ez a része a hihetőbb, de ezért a biztonság kedvéért írjátok le melyik a legigazabb , amit csak tudni kell róla.

2013. aug. 14. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlgondolni. A protein por is csak kaja, nem csodaszer. Edzés után nagy haszna van ,mert gyorsabban szívódik fel (whey protein), mintha megennél egy szelet húst. DE ennyi, sima kaja ez is. Van amelyikhez tesznek némi plusz vitamint, de ez elhanyagolandó, nem elég. Kell külön multivitamin is. Ez fontos! És persze étrend nélkül nem mész sokra tápkieggel sem!
2013. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy tanácsot, nem csak a tested, a szellemed is edzed. Fehérje !POR! az isten kénköves szerelmére :D
2013. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen félre művelt alakok kíméljenek meg, második: ha normálisan elolvasnád akkor talán megértenéd hogy ezeket hallottam , nem pedig azt hiszem hogy ezek amik igazak, különben is a a tápkiegre hittem jobban, szóval inkább ne válaszolj ha nem tudsz normálisan.
2013. aug. 14. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van, és nem csak ebben, tulajdonképpen semminek nem volt eddig értelme, amit írtál. :D


A fehérjeportban értelemszerűen fehérje van. Nem tudom, ez hogy merülhet fel egyáltalán kétségként. Az ételekben levő fehérjék mondhatni ugyanolyanok (egyes aminosavak mennyiségében lehet eltérés pl. növényi és állati eredetűek közt, de ebbe most nem megyek bele). Mivel a fehérjepor nem mesterséges, nem bauxitból van, hanem ételekből (tej és növények), ezért a fehérjeporban levő fehérje is teljesen természetes, ugyanolyan, mintha magát az ételt ennéd ebből a szempontból. Csak ki van belőle szedve a fehérje, így sokkal töményebben juthatsz hozzá.


[link]

rajtad tesztelem az új cikkem :D

2013. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
a feherjeporokban van egy kis kox is hogy joan menyen az edzes es utana megint ojan port vegyel amit elote es emiat egesegtelen de a kreatin mehget
2013. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csabika fogyatékos picit.
2013. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csabi, neked meg kéne lesni a vérképed, mert az agyadba tuti nem szállít oxigént az ereidben bugyogó vörösbor.
2013. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!