Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két óra intenzív rejszolás...

Két óra intenzív rejszolás elég kardio egy napra?

Figyelt kérdés

#naponta #kardio #két óra
2013. aug. 16. 23:07
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Igen, aztán rájöttem én is, csak nem időben. Naszóval, szoktam itt olvasni hogy "heti négyszer egy óra aerob edzés kell blablabla" és arra voltam kíváncsi, hátha ki tudom váltani ezt a gyökér aerob edzést, mert mégis ki a frászkarikának van ilyesmire ideje.
2013. aug. 16. 23:54
 12/35 anonim ***** válasza:
Nem tudod ilyesmivel kiváltani. Esélyed sincs. Mondjuk nekem van időm. :)
2013. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Már miért ne tudnám kiváltani ? Ez is csak ugyanolyan mozgás mint a bicózás, nem ?
2013. aug. 17. 00:10
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Először is, az aerob nem ugyanaz mint a kardió.


Másodszor, heti négyszer egy órád nincs de napi két órát verni a f4szod azt ráérsz?

Fuck logic!

2013. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Nem. Több,nagyobb izom több energiát használ fel.
2013. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Egy rendes kardió edzs ott kezdődik, hogy lábalapú mozgásforma.

Nem ilyen mindenféle divatvergődés http://www.youtube.com/watch?v=hF4OlKKrFfI

2013. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Először is, úgyértettem hogy nincs idő rá, hogy a 7x2 óra mellett még 4x1 óra már túl sok lenne. Mivel a 7x2 óra adott, a 4x1 pedig fakultatív, nyilván a 4x1-re nincs időm.

Másodszor, a lábizom lehet, hogy nagy izom, de azt se felejtsük, hogy miközben megy a kobrabűvölés, azért a mell, a hát, és a váll izmai is nyilván besegítenek, hiszen egy idő után (főleg 2 óra után!!!) az alkar izmai már kezdenek fáradni, és a test többi izma próbálja meg átvenni a terhelést. Tehát míg mondjuk bicózok, addig használom a kvadricepszemet, lábbicepszemet, félinas- félhártyás izmokat, szabóizmot stb. (lehet hogy ezek közül több izom is ugyanaz, csesszetek le ha hülyeséget beszélnék) míg egy kiadós gyíkgyakás közben megedzem a mellemet, a vállamat, a hátamat, az alkart, gondolom kicsit a bicepszemet, a tricepszemet és valószínüleg a brachialisomat is. Ezek elég nagy izmok, jó nagy glükogéntárakkal, amiket kiürítve lehet hogy legalább olyan jó kardio-edzést produkálhatunk, mint amilyet mondjuk egy óra bicózással.

2013. aug. 17. 00:25
 18/35 anonim ***** válasza:

Az se semmi, ha te komolyan minden nap 2 órát vered.

Az biztos, hogy ez is egy fizikai aktivitás.

Meg kellene nézned, hogy felviszi-e jóval 140 fölé a pulzusodat, akkor volna igazi kardió edzés.

2013. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Ezt te sem gondolhatod komolyan. Ki az a beteg állat aki leméri a pulzusát bikaviadal közben ?
2013. aug. 17. 00:39
 20/35 anonim ***** válasza:
Hát, csak így bizonyosodhatsz meg róla, hogy a megfelelő tartományban van.
2013. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!