Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két óra intenzív rejszolás...

Két óra intenzív rejszolás elég kardio egy napra?

Figyelt kérdés

#naponta #kardio #két óra
2013. aug. 16. 23:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Haha :) az orvosok genetikai rendellenességre fogták :) elvileg így született :) időben elkezdte az ipart :D
2013. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Mondjuk én azt nem értem, hogy nekünk annak idején azt tanították, hogy egy izomcsoport nem lehet erősebb 10-15% nál az ellenkező oldalon fekvő azonos izomcsoportnál, mert a testünk arra törekszik, hogy szimetrikus legyen, meg pl azt is, ha valaki nem edz hátra akkor a melle se fog fejlődni egy idő után és ugye megvannak a izompárok ami egy idő után nem fejlődik ha a másikat nem edzed, de mégis egy csomó hobbiól gyurós olyan aránytalan, hogy az már kiesik abból a 15% ból... Meg ennek a gyereknek oké ő így született, de mégis látni olyat, hogy munkájából kifolyólag az egyik keze sokkal erősebb a másiknál... Akkor most mivan ezzel a 10-15% al? Ezt középsuliban tanították, de pl a tesiszakon végzet tanárunk is ezt mondta... Akkor mi az igazság?
2013. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Filozofikus kérdés, de akkor a féllábú testépítővel mi van?

Nem tudom láttad-e, de fél lába van és teljesen arányos többi testrésze, egész szép izomtömeggel.

Na akkor, a maradék egy lába mihez képest lehet csak 10-15%-kal erősebb, a nullához? :)

2013. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Igen láttam és kitartást neki, de az azért teljesen más ezért nem hoztam példának egy ismerősömet, mert neki a jobb oldala teljesen lebénult jópár éve,
2013. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
/ Véletlen rámentem a küldésre/ és most ott tart, hogy valahogy tudja mozgatni. Neki a bal keze olyan erős lett, (nyilván mert mindíg azt használja, bár próbálkozik már a jobbal is, és ha már rejszolásnál tartunk azt is ballal végzi) hogy úgy megtudja szorítani mások kezét, hogy még a rokonai is bepisálnak a fájdalomtól de ez akkor is más!! És ebből is látszik, hogy a természet győzedelmeskedik a tudomány.felett! De átlag embereknél valószínűleg igaz lehet a 10-15%
2013. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!