Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két óra intenzív rejszolás...

Két óra intenzív rejszolás elég kardio egy napra?

Figyelt kérdés

#naponta #kardio #két óra
2013. aug. 16. 23:07
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért erőlködsz. Egyszerűen nem fogom lemérni a pulzusom miközben töcskölök. Egyszerűen kizárt. Ha annyira kíváncsi vagy akkor gyere és mérd le te.
2013. aug. 17. 00:57
 22/35 anonim ***** válasza:
Sok életed lehet napi 2 óra rejszolással.
2013. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Hát most erre mit mondjak ? Mások 8 órát alszanak átlagban, nekem elég 5-6 óra is, szóval időm van rá bőven a társasági élet mellett... ugye ezek a fránya előítéletek, mi ?
2013. aug. 17. 01:06
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
testépítéshez napi 8 óra alvás kéne.
2013. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Ki erőlködik, laza barátom?

Azt kérdezted, elég kardió-e.

Namármost, a kardió rövid, intenzív, felpörgető szakaszokból áll. Lásd: intervallum futás, sprint, kettlebell.

A pulzusod mondja meg, hogy kardió tartományban van-e, vagy sem, ennyi, akármit csinálsz, akármennyire nem tetszik, ez a tényállás. (Bár kezdem sejteni, hogy te is olyan vagy, aki egy kalap alá veszi a kardiót az aerob edzéssel). Nem értem miért olyan nagy dolog felb4szni egy pulzusmérőt, ezt bármikor meg lehet tenni.

Ennyi, ha ezt nem bírod felfogni, akkor hiába írtad ki a kérdést.

Ja, és ha te TÖCSKÖLSZ, akkor te nem farkat versz, csak hogy tisztázzuk.

2013. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Na jó, elég ideig volt fenn a kérdés, hogy bevalljam: kamukérdés volt, nem szoktam napi két órát hokizni :|


Sosem trollkodtam még gyakorin, de nem is olyan poén mint amilyennek elképzeltem, valahogy még én érzem szarul magam... dehát legalább első kommentelőnek szereztem pár másodperc örömet :D

2013. aug. 17. 18:14
 27/35 anonim ***** válasza:
Áhh, sejthető volt... :)
2013. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Felültettek:)

Egész jól adtad a formát, kérdező.

2013. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezen mi a meglepő.... Erősödni is lehet és kiválthat egy intenzív kar edzést... Ha nem hiszed nézd meg ezt: [link]


Ő Rejsz András közben erősödött igaz csak a jobb kezén alkalmazta...

2013. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mit gondolsz,minek a hatása ez? :D

2013. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!