Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléssel kapcsolatban...

Tömegnöveléssel kapcsolatban két kérdés?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdeném újra az edzést, egyben a tömegnövelést is. Az étrendemen túl vagyok, most a kiegészítőket raktam össze, ezek a következők:


-tejsavóprotein (valószínűleg a Myprotein lesz)

- kreatin monohidrát

- dextróz edzés utánra

- C-vitamin, Mega Daily One, CA-MG

- Hot Blood


2 kérdésem van: mi az, amit esetleg még érdemes venni ezek mellé, vagy helyette?


Másik: sokat olvasgattam a zsírok beviteléről. Van itthon oliva, ill. lenmagolaj, valamint Omega3 kapszula is.


Nos, melyikből mennyit kell bevinni, és mikor, hogy fedezzem a napi szükségletet? (60kg vagyok különben)


Köszönöm előre is. :)



2013. aug. 22. 18:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Viszont ő nem úgy nyilvánítja ki a véleményét mint egy értelmes felnőtt ember.
2013. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Közöd? Ugye semmi. Majd pont te mondod meg hogyan kell normálisan viselkedni. :D


Idézlek:


Chucky2015 válasza:


"Bizonygathatod akárhogy ,hogy te vagy innentől kezdve teljesen mindegy mivel megmutattad mekkora szellemi erővel vagy megáldva.Amennyiben tényleg te írtad a könyvet örülök ,hogy nem olvastam még azt a hulladékot.Egy ilyen emberből mint te maximum a szar jöhetne ki nemhogy könyv.Jézusom és xd-zik."


Ebből az derül ki hogy érett, felnőtt, értelmes tahó vagy. :)

2013. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem értem. Hogy jön ide a Tribulus? Amit a linken leírtak róla (csak beleolvastam) az teljesen igaz, de nem tesztoszteron emelőként árulják, csak optimizálóként, idősebbeknek.
2013. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem optimalizál.
2013. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Így árulják:


A ....... 90% egy maximális erejű tesztoszteron termelést serkentő formula. A .....X tribulus terrestris gyógynövényt (királydinnye) tartalmaz, mely gazdag erős növényi (furosztanol) szaponinokban. Ezt a növényt tradicionálisan a libidó és a férfi szexuális teljesítmény fokozására használták. Az elmúlt harminc évben a kelet-európai erőatléták is nagy sikerrel alkalmazták a tribulust.


A tribulus hatását a luteinizáló hormon stimulálásával éri el, mely válaszképpen fokozza a test természetes tesztoszteron termelését.


Figyelem, mint sok más növényi kivonat esetében is (Garcinia Cambogia->HCA, Yohimbe->yohimbine, stb.), a tribulusnál is a termékben az aktív hatóanyagok mennyiséget kell figyelembe venni a minőség megítéléséhez. A ........ termékében az aktív hatóanyagok mennyisége 90%, ebből is a legerősebb, a protodioscin 20%-os arányban található meg a ..........-ben. Ha egy terméken nincs pontosan feltüntetve ezek mennyisége, akkor biztos lehetsz benne, hogy egy gyenge produktumról van szó!


A .......... használatától várható előnyös hatások


Maximalizálja a saját tesztoszteron termelést!

90% teljes szaponin tartalmú!

Hihetetlen 20% protodioscin tartalmú!

Fokozza a szexuális vágyat!

Fokozza a spermium termelést!

Növeli a vitalitást!

Nem tartalmaz hormont, prohormont!

2013. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Valóban, de én a természetes teszto fokozókat úgy ismerem, hogy optimizáló. Egyébként ott van:

"Maximalizálja a saját tesztoszteron termelést! "

Ez nem azt jelenti, hogy a maximumra növeli a személy genetikájának megfelelő tesztoszteron termelést? Így érthető, hogy nem hat tinédzsereknek, mert náluk maxon van. Vagy félreértelmeztem?

Egyébként köszönöm a gyors választ!:)

2013. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Off:


Tribulus és LH, teszto:


J Ethnopharmacol. 2005 Oct 3;101(1-3):319-23.

The aphrodisiac herb Tribulus terrestris does not influence the androgen production in young men.

Neychev VK, Mitev VI.


Fiziol Zh. 2009;55(5):89-96.

The influence of the Tribulus terrestris extract on the parameters of the functional preparedness and athletes' organism homeostasis.

Milasius K, Dadeliene R, Skernevicius J.


J Strength Cond Res. 2007 May;21(2):348-53.

The effect of five weeks of Tribulus terrestris supplementation on muscle strength and body composition during preseason training in elite rugby league players.

Rogerson S, Riches CJ, Jennings C, Weatherby RP, Meir RA, Marshall-Gradisnik SM.


Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2000 Jun;10(2):208-15.

The effects of Tribulus terrestris on body composition and exercise performance in resistance-trained males.

Antonio J, Uelmen J, Rodriguez R, Earnest C.


Ezek alapján a potenciára lehet hatása, tesztora minimális.


(pozitív kutatás állatokon:


Phytomedicine. 2008 Jan;15(1-2):44-54.

The hormonal effects of Tribulus terrestris and its role in the management of male erectile dysfunction--an evaluation using primates, rabbit and rat.

Gauthaman K, Ganesan AP. )


Később kutatások igazolhatják hatékonyságát, viszont az elmúlt 15 évben ez nem történt meg. Minden T optimalizálást ígérő szöveg megalapozatlan jelenleg.

2013. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Jelenleg egyáltalán nem igazolt semmilyen számotevő teszto emelő hatás idősekben sem! Átmeneti 10 napos T emelésre van adat ami nem tartós hatás, de ez nem indokolja a használatát. A már említett DAA használata is pénzkidobás mai tudásunk szerint.
2013. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Értem, mondjuk engem ez még egy jó pár évig nem nagyon érint:D Köszönöm a gyors válaszokat, tiszteletem!
2013. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2013. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!