Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléssel kapcsolatban...

Tömegnöveléssel kapcsolatban két kérdés?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdeném újra az edzést, egyben a tömegnövelést is. Az étrendemen túl vagyok, most a kiegészítőket raktam össze, ezek a következők:


-tejsavóprotein (valószínűleg a Myprotein lesz)

- kreatin monohidrát

- dextróz edzés utánra

- C-vitamin, Mega Daily One, CA-MG

- Hot Blood


2 kérdésem van: mi az, amit esetleg még érdemes venni ezek mellé, vagy helyette?


Másik: sokat olvasgattam a zsírok beviteléről. Van itthon oliva, ill. lenmagolaj, valamint Omega3 kapszula is.


Nos, melyikből mennyit kell bevinni, és mikor, hogy fedezzem a napi szükségletet? (60kg vagyok különben)


Köszönöm előre is. :)



2013. aug. 22. 18:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Jók a tápkiegek, ennyi elég is lesz. Halolajból annyi kell, hogy naponta meglegyen összesen minimum 300mg EPA + DHA zsírsav. Lenmagolajból napi kb 2 kanál elég lesz, a többi zsír meg jön húsból túróból , stb.

Neked kell 60 g zsír és ennek s fele vagy több mint a fele legyen telítetlen zsír, így számold.

2013. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Kreatint meg hot bloodot nyomsz egy mega daily one al ... nem tudom nekem elég furcsa.Szerintem inkább vegyél egy komolyabb vitamint meg mellé egy izületvédőt(vagy ketőt egybe animalpak).
2013. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Az pont elég komoly vitamin. A pakkok rosszabbak.
2013. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Miért lennének a pakkok rosszabbak? :))
2013. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ingyen nem mondom el. :) Senkinek nem javaslom őket, legyen ennyi elég.
2013. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
De mégis, legalább annyit hagy halljunk, hogy mi a foglalkozásod vagy valami, semmi rosszindulat, csak kíváncsi vagyok, én is sima 2 kapszulás multivitamint használok, nincs pénzem pakkre, mert nincs keresetem.
2013. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
Van egy erős sejtésem ,hogy szabadúszó okoskodó.
2013. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Itt kiderül ki vagyok, keress rá erre a szövegre:


"Elbukott a DAA? Normál teszto koncentrációnál nincs igazolt tesztoszteron-emelő hatás!"

2013. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Röviden annyi a pakkokkal a gond, hogy ezek közül sok rosszul hasznosul. Egy alap multi mint amit a kérdező írt D3-vitaminnal és jobb étrenddel elég lehet. Omega-3 van neki otthon.
2013. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

www.youtube.com/watch?v=2z-eAEiZ5n8


[link]

2013. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!