Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet ugy tömegetnövelni,...

Lehet ugy tömegetnövelni, hogy kockás maradjon a hasam?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve edzek...59 röl felmentem 64 re,nem kardioztam,de a hasam még kockás...telepedett rá egy kicsi zsir,de szeretném ha tömegelés alatt is látszodjanak. :) De lehet hogy hüjeségeket beszelek és lehetetlen...

2013. aug. 24. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csak az extrém ektomorfok tudnak aránylag zsírmentesen tömegelni. Általában jönni fog zsír is. Ez így megy naturálban.
2013. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy tömegelni, hogy kevesebb zsír jöjjön, de izom is kevesebb jön, teljesen zsírmentesen pedig naturál keretek közt szinte lehetetlen.
2013. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet! Csak nagyon lassan.
2013. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28 éve edzem, nekem elhiheted, hogy mindent próbáltam, grammpontos étrenddel és naturálban nem lehet!
2013. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem a tied Montez!

De magyarázd már meg nekem, hogyha én nekem kocka hasam lenne (sajnos nincs) és elkezdenék nagyon visszafogottan tömegelni, majd mikor észlelném, hogy kezd jönni egy kis zsír is rögtön nagyon lassan szálkásítanék, és így a végtelenségig, akkor miért ne gyarapodhatna egy keveset az izomzatom a kockahas megtartásával is.

Oké! Azt értem, hogy sokkal hatásosabb hónapokig tömegelni és tizenkét hónap alatt leszálkásítani magam.

De miért ne tudnám ugyanezt csinálni sokkal rövidebb periódusokban?

2013. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mármint tizenkét hét alatt
2013. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

azért, mert ha közben szálksítasz, akkor ugyanott maradsz, mivel megy le izom is. De nekem mindegy mit hiszel, én próbáltam milliószor, nekem nem maradt kockahas, max halványan a fölső.

Pedig lassan tömegeltem. Mostanában az van, amit írsz, hogypár hét kis tömegelés, pár hét kevesebb ch. Ez kb jó nekem szintentartásra, fejlődni már úgysem tudok naturálban.

2013. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jól van. Majd rájövök...
2013. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Így vam, fiatalon én is naiv voltam. Majd pár év múlva jussak eszedbe, hogy bakker, megint igaza volt monteznek.;)
2013. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazad van Montez!

De azért ne felejtsd el, hogy nem vagyunk egyformák! Attól, hogy nálad ez nem működött, másnál még működhet.

Na jó éjszakát!

2013. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!